Jump to content

Traja MR-2


Traja MR-2
 Share

Recommended Posts

Mieszkam w Ozorkowie nad zalewem Jestem Motocyklisą od 1974 roku pierwsze kroki moje były stawiane w Number One Club Harley Devidson Łódz do 1987r na motocyklu BMW-R-35 i Uralu ,. zacząłem organizować Zloty motocyklowe od 1987 w Siemianach nad Jeziorakiem 9lat, następnie 10 lat w Ozorkowie i od 7 lat organizuję Zlot dla ciężkiej Kawalerii .Z powodu wypadku wmotocyklowego w 81 od 87 roku jeżdżę trajami , mam trzy w swojej stajni i konstrułuję czwartą na bazie Toyoty MR-2 z 2004 roku jest dawca. Nie jestem orłem w komputerach ale podstawy ogarniam ale chetnie służę pomocą  w temacie motocyklowym i nie tylko,nie jestem motocyklisą niedzielnym lub przypadkowym, jestem skazany na jazdę motocyklami bo urodziłem się po to by to robić . Jeżeli macie jakieś pytania to proszę zadawć bo nie wiem co pisać .post-3876-0-02279200-1406567179_thumb.jpg  

Link to comment
Share on other sites

Powitać raz jeszcze.

Marynarzu wrzuć do tego opisu teledysk w którym twoja traja grała jedną z głównych ról. Wtedy napewno większość forumowiczów cię skojarzy :smile:

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Siemanko  :biggrin:  dopiero co wróciłem z Ozorkowa z pod zalewu..nie długo będziesz miał tam pare scieżek asfaltowych do przetestowania  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...