Jump to content

Marek123


Marek123
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

O motocyklu naskrobię za kilka minut w odpowiednim dziale, tutaj tylko najważniejsze informacje aby pozostać w zgodzie z regulaminem. 

Na Junaku 123 zwiedzam świat od trzech lat, wybrałem go po kilku miesiącach kombinowania, rozmów, przymiarek i lektur także tego forum. 

A że maturę pisałem w roku w którym na ekranach pojawił się teleturniej "Jeden z dziesięciu", to decyzja była wyważona, przemyślana i wykalkulowana na zimno ponieważ gorącą krew zostawiłem sobie na wybieranie kierunków wyjazdów ;)

 

Jestem przedstawicielem grupy zawodowej o której narosło wiele legend i współczesnych bajd - zajmuję się mianowicie bezpieczeństwem w świecie Internetu, jestem po jasnej stronie Mocy, chociaż ostatnio granica uległa znacznemu rozmyciu ale mogę obiecać że nie czytam teraz waszych maili;)

 

Motocykle są moją odskocznią od świata wirtualnego, wytchnieniem od monitorów, bajtów i przegrzewających się szarych komórek, realizacją dziecięcego marzenia o podróżach ku zachodzącemu Słońcu, zmieniłem jedynie środek lokomocji z konia z chłopięcych snów na niewielki ale szalenie dzielny i niezawodny motocykl z logo na baku wywołującym nadal wiele kontrowersji na jednośladowych forach. 

 

Każdą wolną chwilę staram się spędzać na dwóch kołach, zatem nie będę zbyt aktywnym uczestnikiem dyskusji na forum - zamiast przed monitorem wolę zasiąść nad mapą planując kolejne kierunki wyjazdów lub przejść do ich realizacji.

 

Bezpiecznych wakacji życzę wszystkim i oleju w głowach - mam w rodzinie lekarzy, oby mieli jak najmniej spotkań z wami na gruncie zawodowym!

Link to comment
Share on other sites

Powitać i do zobaczenia! Kłania się drugi Security specialist z QA. Faktycznie moto jest dobrą odskocznią od świata wirtualnego :smile:

Link to comment
Share on other sites

Chcemy Cię powitać wirtualnie na forum ale również na czwartkowych spotkaniach w realu. Zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ale również na czwartkowych spotkaniach w realu

Oczywiście kolega nie ma na myśli sieci marketów REAL. Info o czwartkowych spotkaniach znajdziesz w odpowiednim temacie ;)

Link to comment
Share on other sites

Czołem - fajnie mieć na forum obrońcę internetu! Czuję się bezpieczniej! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...