Skocz do zawartości

Red Bull W Kopalni Bełchatów 6-7.09.2014


michal_lc4

Rekomendowane odpowiedzi

No i lecimy:)

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żem się spóźnił.. :biggrin: Do zobaczenia na miejscu.. ;):smile:

 

A tak całkiem przy okazji, "P.S." itp., będą rozdawać Red Bull'e?!.. W końcu to Red Bull w Kopalni, a węgiel nie za bardzo mi smakuje.. :biggrin:;)

Edytowane przez bułgar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem, byłem nic nie zobaczyłem....

Wracając do Łodzi spotkałem jakąs ekipe na BP na Rzgowskiej kole 10.30, ponieważ w domu musiałem być o 14:45 dałem się namówić i pojechałem.

Pomyślałem popatrze 30-45 minut i do dumu.

Na miejscu w blokach na starcie trzymali  ich do 13.20... więc do dumu...

I się zaczeły się jaja...

Parkingi samochodowe drogi na Bełchatów wzdłuż miały ze 3 km.. na gęsto, ludzie darli z buta.. Potem na pierwszym odbiciu na Kamieńsk stali niebiescy blokują drogę w kierunku kopalni i kierując wszystkich na Kamieńsk. Korek od tego miejsca był aż do krzyżówki z drogą 484 i jescze jakieś kilka kilometrów w stronę jedynki. Kończył się jakieś 700 metrów przed zjazdem na góre Kamieńsk.

Kto pojechał samochodem to współczuje.

Generalnie miejscówka do polatania na takich imporezach genialna, zaplecze - leżące zero, organizacja na miejscu - szkoda gadać. Bez żadnych problemów zaparkowaliśmy na parking na zapleczu sceny - nikt nas nie pytał o żadne paski, identyfikatory nic. Po tarsie dojazdowej do startu szwędali się ludzie w tym mamuśki z drobnicą - bo bliżej. Tzw ochrona - zero reakcji

Edytowane przez Mur67 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było tak źle.

Korki były Ale Moto daje radę objechac. Tadka widziałem, kiełbasa też była. Tylko ekipa mi się rozmyla w kruszowie.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pot sie po d*pie lał, nic nie widziałem także pyknęło mi dzisiaj 206 km aby zjeść kiełbase, ale ludzie fajni chociaż, dzinx 

ridrick, pojechaliśmy do 2 młyna i słyszalem ze zjechałeś na stacje, myslalem ze dojedziesz do nas, a i dzięki wielkie za twój patent, wytrzymało do domu, musze Ci tą smyczkę oddać ale bez tego bym a 1-ce dzidował od Głuchowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dojazd puchą, to była droga przez mękę, załapałem się na przejazd ostatnich zawodników, miejscówka w miarę, chociaż co do zabezpieczenia to w niektórych miejscach było słabo, ale na szczęście obyło się chyba bez rozjechanych widzów, Tadka zobaczyłem w trakcie rozdania nagród na podium, niestety od d..py strony, ale widziałem frontem jak wchodził... ;)

Edytowane przez Arecki_ELW (wyświetl historię edycji)
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ridrick, pojechaliśmy do 2 młyna i słyszalem ze zjechałeś na stacje, myslalem ze dojedziesz do nas, a i dzięki wielkie za twój patent, wytrzymało do domu, musze Ci tą smyczkę oddać ale bez tego bym a 1-ce dzidował od Głuchowa

 

 

Miałem do was dochejać ;) Podjechałem, objechałem, wszedłem nie zauważyłem was to mówie polecieli bo tam w ch... ludzi.

A ja nie wiem który to ten drugi :P

 

Smycz sobie zabierz, znalazłem ją w rowie. Czekała by naprawić twoje moto ;)

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się pospało i nic nie zobaczyłem bo mnie policja już zawróciła, dojechałem po 16

koreczek ładny, ale chyba komuś się nie poszczęściło bo po drodze w tym korku było szkło, na poboczu biały sport, kask, buty i patrol drogówki na sygnale

ale dzień udany, rundka ponad 200km bez awarii

Bus, bagażówka

stała trasa Łódź-Paryż(F)-Łódź

663-231-860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmaty jak jeszcze patentu nie rozebrałeś to strzel fotkę bo wyglądało to pro :P. Miałem poprawić w kruszowie ale się nie udało.

 

Kiełbaska była rzeczywiście całkiem przyzwoita i o dziwo nie policzyli za talerzyk, musztardę, widelec czy pieczywo :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mało osob widziałem w forumowych koszulkach , w sumie to tylko jednego faceta w czarnej koszulce

Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93 5*( Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8-->Honda NX650 Dominator '90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w sobotę i wielkiego szału nie było, fakt ciut korków i wypadki dwa po drodze, za gorąco ...choć jakby padało to pewnie też byłoby narzekanie:-p

ale sympatycznie, bo to ludzie tworzą taką świetną atmosferę ;_)

oby do kolejnego fajnego weekendu i na moto _)

pozdrawiam:_)

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było Extra! Dzięki ekipie z Pabianic z fajny przejazd, następnym razem życzę mniej owadów w oczach co niektórym :smile:

Całą ekipą pięknie ominęliśmy wszystkie puszki! Miejsce znaleźliśmy w cieniu i na linię startu szliśmy 10 minut.

Miejscówka na skarpie, widać było palący się motocykl i całą akcję gaśniczą, cały tor cross enduro w polu widzenia.

Raz jeszcze dzięki za towarzystwo !!!

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumy ludzi i straszny gorąc, ogólnie zawody bardzo fajne, organizacja za to nie najlepsza. Przejście do stref "restauracji" :biggrin: wiązało się z przechodzeniem przez sam środek toru w czasie trwania okrążenia :blink: nie wiem czy to do końca bezpieczne :laugh2: .

Korki niesamowite nawet motorkiem było ciężko podjechać.

Jeśli ktoś widział małolata, który pchał się niebieskim chopperem na taras widokowy (dosłownie B) ) to byłem ja :hihi:

fuc5jq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=287554041436647&set=gm.720231408012515&type=1&theater

fajne zdjęcie :P można zobaczyć bez posiadania konta ;)

impreza ogólnie bardzo fajna :smile: jeżeli za rok będą organizowali, to pojadę na bank ale rowerem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...