Jump to content

Red Bull W Kopalni Bełchatów 6-7.09.2014

michal_lc4
 Share

Recommended Posts

nooo  wygląda ciekawie :smile: też się tam zjawie. Może wezmę udział swoją FZRką  :hihi: pisali że trzeba mieć moto ale nic nie było o typie :smile:

nooo  wygląda ciekawie :smile: też się tam zjawie. Może wezmę udział swoją FZRką  :hihi: pisali że trzeba mieć moto ale nic nie było o typie :smile:

zapodaj do swojej FZR'ki opony z enduro i jazda  :riding:

• 1 month later...

ja bede leciał w niedziele, jacyś chetni na niedzielny wypad

Spokojnie zdążymy się umówić to za tydzień , ale może być krajowa 1  :biggrin:

Chyba nie wiele osób ;p Ja pojadę autem ale jeśli nie zdążę naprawić motonga ;P Lecz liczę iż uda się :P

Czy na Forum jest jakaś nagroda przewidziana dla idioty miesiąca? Koszulka? Kubek? Naklejka? Zgłaszam siebie - nie wiem jak czytałem ten temat i podlinkowaną stronę wczoraj wieczorem ale dzisiaj przed południem spakowałem aparaty, moto i pojechałem do kopalni. Nie zgadniecie - nic się nie działo :smile:

Pocieszam się tym, że nigdy wcześniej nie dotarłem na punkty widokowe kopalni, a jest co podziwiać. Plusem są też bardzo, bardzo ładne odcinki asfaltów okalających wyrobisko od strony Szczercowa (ulice Milenijna i Północna). Tylko nie ma co pędzić - za szybko się kończą. Tak więc dzień zaliczam ogólnie do bardzo udanych, chociaż cel wycieczki był zgoła inny. Szkoda też, że we właściwym dniu zawodów będę już z motocyklem na promie na Bornholm... Liczę na wasze fotki :smile:

Dostaniesz pochwałę w jadłospisie

o której godzinie zaczyna się zabawa?

Wiadomo coś o strefie dla kibiców? Zakładam, że 2 pkt widokowe od strony Kleszczowa będą zawalone. A będzie szansa podjechania jakoś bliżej? Ktoś się może interesował tematem?

z Wiśniowej Góry MOSIR Relaks - gdzie będzie zlot motocyklowy 5-7.09.2014 rusza ekipa na Red Bull do Bełchatowa w sobotę 6.09.2014 o godzinie 12.30 zbiórka, wyjazd planowany jest na godzinę 13. 

Jeśli są chętni zapraszamy:_) zjeżdżamy na dół do kopalni :_)

pozdrawiam;_))