Skocz do zawartości

Regulacja Świateł W Aucie


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć forumowicze,

Czy ktoś poleciłby mi jakąś stacje diagnostyczną lub warsztat aby rzetelnie ustawili światła w aucie.

Sprawa taka prosta nie jest gdyż moje 4oo są po małej kolizji i kto wie czy nie trzeba będzie trochę puknąć młotkiem itd wiec samo przystawienie urządzenia diagnostycznego może nie wystarczyć.

Temat może błahy, ale już miałem sytuacje z innym autem, gdzie diagnosta nie bardzo miał ochotę brudzić sobie ręce prostowaniem, kręceniem.

 

z góry dzięki za info.

 

LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleksandrowska/bielicowa za lukoil masz okręgową i zawsze jak tam jestem na przeglądzie to lubią pokręcić mimo tego że ja nie chciałem :smile: więc powinni dać radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź tam gdzie robisz przeglądy. Powinni zrobić taką czynność za darmo. Ja tak mam gdy mi coś z autem nie pasi a szczególnie przed wizytą u mechanika np. od zawiechy.

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w Habenda na Jana Pawła zaraz przy zjeździe z estakady jak lecisz w kierunku Pabianickiej (po prawej), tam mają serwis Hyundai i Kia ale robią też inne fury i oczywiście przeglądy techniczne. Mi zawsze chodzili na rękę więc jakby powiedzieć o co chodzi pewnie nie będą widzieli problemu.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sprawa taka prosta nie jest gdyż moje 4oo są po małej kolizji

Uuu... toś im (ustawiaczom) skomplikował życie. Fakt sprawa może nie być prosta, a wręcz może okazać się że nie wykonalna. Moja fura po kolizji nie jest ale... na trzech stacjach jakich byłem + FeuVert nie umieli mi ustawić świateł w poziomie. Każdy umie kręcić tylko góra/dół a rozstaw snopu światła w poziomie to jak się okazuje jakaś czarna magia dla "nich".

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po kolizji i poskładany do kupy czy po kolizji i będzie trzeba tym młotkiem uskuteczniać blacharkę? bo jeśli tak to sobie stać wieczorem przed murem i ustaw sam tak +- żeby nie razić a widzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleksandrowska/bielicowa za lukoil masz okręgową i zawsze jak tam jestem na przeglądzie to lubią pokręcić mimo tego że ja nie chciałem :smile: więc powinni dać radę

W sumie tu mam najbliżej miejsca zamieszkania wiec podjadę i się zorientuję.Dzięki.

 

 

ale po kolizji i poskładany do kupy czy po kolizji i będzie trzeba tym młotkiem uskuteczniać blacharkę? bo jeśli tak to sobie stać wieczorem przed murem i ustaw sam tak +- żeby nie razić a widzieć

Tak, złomek poskładany jest do kupy, przedni pas wyciągnięty ale światła nie świecą tak jak przed kolizją wiec wymagają korekty. Chodzi mi o to że jak np regulacja się skończy to żeby facet nie machnął ręką tylko w razie czego potrafił i chciał użyć cięższego sprzętu niż śrubokręt.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...