Skocz do zawartości

Wsk M06B3 125Ccm


Konnes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,dziś wyciągnięta WSK od mojego dziadka z garażu, w '91 została wyrejestrowana i od tego momentu ..... ponad 20 lat garażowana!Parę danych:WSK model M06B3rocznik 1984 (jak ja, hehehhehe)pojemność 123,4 ccmaktualny przebieg: 12.937 kmMój dziadek jest jedynym właścicielem!Pozostanie ona w rodzinnych rękach, jutro (czyli 28.12.) ma przybyć rzeczoznawca z PZM, i wtedy zobaczymy czy będzie to rejestracja specjalna, aby przywrócić ją do użytku (takie ku... głupie polskie prawo, że wyrejestrowany pojazd nie można ponownie rejestrować, tylko w wyjątkowych przypadkach....) i otrzyma normalną białą tablicę,czy uda się przepchnąć ją jako zabytek i otrzymać żółtą tablicę rej.wyciąganie z garażu:post-386-0-56165500-1325003394_thumb.jpgszybkie czyszczenie do oględzin:post-386-0-66123900-1325003432_thumb.jpgNo i tak narazie wygląda....post-386-0-79479700-1325003459_thumb.jpgMam nadzieję iż nowy sezon rozpoczniemy razem,jak będę coś wiedział jakie koszty tej wyprawy itd. dam znać;Pozdrawiam,KonradP.S. Dodam iż dzisiejszy komentarz dziadka "A już myślałem, że na złom ją będę musiał zaprowadzić..."mnie bardzo rozbawił!

flm_1469546259__maly_rider.jpg

Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem hej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniutka . trzymaj ją . niech zostanie w rodzinie

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mozemy co jakis czas razem gdzies sie ruszyc :smile:

 

tu moja, w tym sezonie zrobilem poczciwa wska prawei 3 tysie na kolach :smile:

 

 

Dołączona grafika

 

 

i jakies z traski :smile:

 

Dołączona grafika

 

 

latamy razem? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mozemy co jakis czas razem gdzies sie ruszyc :smile:

 

tu moja, w tym sezonie zrobilem poczciwa wska prawei 3 tysie na kolach :smile:

 

 

Dołączona grafika

 

 

i jakies z traski :smile:

 

Dołączona grafika

 

 

latamy razem? :smile:

 

Jestem jak najbardziej za!!!

Myślę że zanim dotrze do nas wiosna, zdążymy się skumać na jakimś zlocie.....

 

Pozdrawiam

flm_1469546259__maly_rider.jpg

Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem hej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ty na kanzasie mieszkasz bo ja tez z tamtad tyle ze teraz na wygnaniu ;)

Mieszkam koło straży pożarnej, a naprzeciwko Hotelu KACPERSKI miałem warsztat samochodowy.... :decayed:

flm_1469546259__maly_rider.jpg

Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem hej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie właśnie;Browarna...... zawsze do domu trafię heheno to już wiem kto to kydy, pozdro !!!!!!

flm_1469546259__maly_rider.jpg

Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem hej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takiej właśnie uczyłem się jeździćteraz 2 sztuki czekają na odrestaurowanie.. :smile:

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakies z traski

maszynka ładna ale ten kask (na chodniku) to powiem że nie pasuje zupełnie... tu tylko stary orzeszek jest dopuszczalny :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odkładaj kasku na ziemni bo możesz głowę stracić.

Nie bo robaki wejdą...i nie głowe stracić tylko tak jak kask leży tak będzie leżeć twoja głowa taka przestroga;)Wueska fajna ;) niedługo pewno będzie dużo warta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszynka ładna ale ten kask (na chodniku) to powiem że nie pasuje zupełnie... tu tylko stary orzeszek jest dopuszczalny :smile:

zgadzam sie w 100% Mam orzecha i zawsze w nim latam + gogle na gumce od majtek :biggrin: Jakos wtedy tak wyszlo hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...