Jump to content

Wsk M06B3 125Ccm

Konnes
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,dziś wyciągnięta WSK od mojego dziadka z garażu, w '91 została wyrejestrowana i od tego momentu ..... ponad 20 lat garażowana!Parę danych:WSK model M06B3rocznik 1984 (jak ja, hehehhehe)pojemność 123,4 ccmaktualny przebieg: 12.937 kmMój dziadek jest jedynym właścicielem!Pozostanie ona w rodzinnych rękach, jutro (czyli 28.12.) ma przybyć rzeczoznawca z PZM, i wtedy zobaczymy czy będzie to rejestracja specjalna, aby przywrócić ją do użytku (takie ku... głupie polskie prawo, że wyrejestrowany pojazd nie można ponownie rejestrować, tylko w wyjątkowych przypadkach....) i otrzyma normalną białą tablicę,czy uda się przepchnąć ją jako zabytek i otrzymać żółtą tablicę rej.wyciąganie z garażu:post-386-0-56165500-1325003394_thumb.jpgszybkie czyszczenie do oględzin:post-386-0-66123900-1325003432_thumb.jpgNo i tak narazie wygląda....post-386-0-79479700-1325003459_thumb.jpgMam nadzieję iż nowy sezon rozpoczniemy razem,jak będę coś wiedział jakie koszty tej wyprawy itd. dam znać;Pozdrawiam,KonradP.S. Dodam iż dzisiejszy komentarz dziadka "A już myślałem, że na złom ją będę musiał zaprowadzić..."mnie bardzo rozbawił!

to mozemy co jakis czas razem gdzies sie ruszyc :smile:

tu moja, w tym sezonie zrobilem poczciwa wska prawei 3 tysie na kolach :smile:

Dołączona grafika

i jakies z traski :smile:

Dołączona grafika

latamy razem? :smile:

to mozemy co jakis czas razem gdzies sie ruszyc :smile:

tu moja, w tym sezonie zrobilem poczciwa wska prawei 3 tysie na kolach :smile:

Dołączona grafika

i jakies z traski :smile:

Dołączona grafika

latamy razem? :smile:

Jestem jak najbardziej za!!!

Myślę że zanim dotrze do nas wiosna, zdążymy się skumać na jakimś zlocie.....

Pozdrawiam

a gdzie ty na kanzasie mieszkasz bo ja tez z tamtad tyle ze teraz na wygnaniu ;)

Mieszkam koło straży pożarnej, a naprzeciwko Hotelu KACPERSKI miałem warsztat samochodowy.... :decayed:

i jakies z traski

maszynka ładna ale ten kask (na chodniku) to powiem że nie pasuje zupełnie... tu tylko stary orzeszek jest dopuszczalny :smile:

Nie odkładaj kasku na ziemni bo możesz głowę stracić.

Nie bo robaki wejdą...i nie głowe stracić tylko tak jak kask leży tak będzie leżeć twoja głowa taka przestroga;)Wueska fajna ;) niedługo pewno będzie dużo warta

maszynka ładna ale ten kask (na chodniku) to powiem że nie pasuje zupełnie... tu tylko stary orzeszek jest dopuszczalny :smile:

zgadzam sie w 100% Mam orzecha i zawsze w nim latam + gogle na gumce od majtek :biggrin: Jakos wtedy tak wyszlo hehe