Skocz do zawartości

Yamaha Xj 900 F 88R


Krzysztofor

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać!A więc tak, mój motorower jest z 1988 roku, posiada 891ccm wieczne serducho, które bierze się do roboty od niecałych ponad 2tyś. i bardzo ładnie ciągnie aż do czerwonego pola :smile:. Jest to bardzo wygodna machina na co dzień i bardzo długie wypady, chłodzony powietrzem i olejem :smile: napęd wałem. Jest na pół owiewce. od 0-100km/h ma ok 4,5s. tak jak mi się zdaje bo nie jeździłem ze stoperem :sad2: v-max jaki wyciągnołem to 2 razy zamknięty budzik (240km/h), a w drodze na woodstock 2011 linka już odmówiła posłuszeństwa. Przebieg jest 117tyś. z groszami z czego ja zrobiłem około 10tyś. Moto nabyłem w Maju tego roku, a śmigam od czerwca, tak naprawde to mój pierwszy poważny motocykl, a ogólnie już 4 łącznie z motorowerkiem(50ccm,żeby nie mylić z Yamahą)Ma piękny klasyczny wygląd :smile: zbiorniczek paliwa mieści 22l z czego 5 to rezerwa, jak na te lata, pojemność i styl jazdy(korzystanie z pełnego pola obrotowego) w mieście pali 7,5l na setkę, a w trasie do 140 redukuje się do 4,2l. Nie wiem co dalej mam jeszcze opisać o Niej, ale chyba już wsjo.Crosóweczka (Drugie pędziło jak pisałem wcześniej)poj. 125ccmTyp dirt bike (na małych kołach) Brak tylnego chamulca w nodze bo kumpel zrobił wcześniej już HBkupiony ze względów na tyranie i pouczenia się jakiś podstaw do STUNTu, ale już chyba nie ta poj. :(małe zrywne daje dużo radości bo trza przynim więcej dłubać niż jeździć :smile: serducho odziwo sprawne ale już nie tylnie koło bo zębatka wybrała własne życie niż piasta :)kolorysty ogólnie czarny, ale nie już wszystkich plastików, a pozostała część (metalowa) przybiera z roku na rok coraz to ładniejsze barwy KTMowskie :PTo już chyba było by na tyle :smile: LwG!!!

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opisu ciekawe moto a jakieś foty

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze taki rocznik i przebieg, a mimo to motocykl potrafi dać wiele frajdy z jazdy :smile: zbiornik paliwa prawie jak mój, a spalanie identyczne - przynajmniej to w mieście :)podczas wrzucania fotek skorzystaj z opcji "Upload zdjęć". Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg taki, że moto jeszcze drugie tyle zrobi. Nieśmiertelny olejak. Nie myślałeś żeby przerobić na nakeda - wywalić owiewkę i dać okrągłą klasyczną lampę? Wg mnie robi się z tego cudowne, mega klasyczne moto (dodać tylko szeroką kierę). Dbaj, chuchaj, dmuchaj, poleruj, bo moto niedługo zacznie nabierać na wartości.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W crossie masz silnik 139FMB?

 

Jeżeli chodzi o Crosa to nie wiem jaki mam silnik sorry :sad2:, zakupiłem że się bawić :smile:

Przebieg taki, że moto jeszcze drugie tyle zrobi. Nieśmiertelny olejak. Nie myślałeś żeby przerobić na nakeda - wywalić owiewkę i dać okrągłą klasyczną lampę? Wg mnie robi się z tego cudowne, mega klasyczne moto (dodać tylko szeroką kierę). Dbaj, chuchaj, dmuchaj, poleruj, bo moto niedługo zacznie nabierać na wartości.

Dołączona grafika

 

A jeżeli chodzi o Yamaszkę to wolę ją pozostawić w orginalnym stanie takim jakim jest :smile:

 

A jak naked to tylko Hornet :smile: Piękno samo w sobie :smile:

Klasyk niech pozostanie klasykiem bez zmian :smile:

Też przez ten motocykl przekonałem się do szyby :smile: mniej pada i mniej wieje, a powyżej 140km/h nie trzeba sie wklejać w bak kolanami :biggrin: jak Przy naked bike'u :smile: Pozdro LwG!!!

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...