Jump to content

Obstawa Slubu 19.07

kasiek159
 Share

Recommended Posts

hej hej hej !! 
Meeeeega prośba do wszystkich chętnych :smile: dostałąm prośbę od brata oraz Panny Młodej aby zorganizować fajną obstawkę w sobotę na ślubie kumpla w Łodzi p. Miłosierdzia Bożego  ul. Baczyńskiego 156 o godz. 16,30. ma być to niespodzianką a więc pytanie do Was czy byli byście chętni uczestniczyc?!ja sama brałabym udział oraz  oczywiscie % przewidziane dla każdego :smile: Pan Młody jak najbardziej zmotoryzowany niestety nie jest forumowiczem. Co Wy na to ?! Licze na odzew z Waszej strony.. ! :smile:

Okej,a więc chciałam zorganizować obstawę ślubu Marty i Daniela w formie niespodzianki dnia 19.07. 2014 zbierać się będziemy pod Kościołem przy ul. Baczyńskiego 156 od godziny 16.45-17.00. Następnie obstawę poprowadzić do Centrum M1, zrobić bramkę, pożegnać Parę Młodą, która pojedzie na salę do Brzezin. Oczywiście zapraszam wszystkich chętnych, wynagrodzenie czasu oraz km w % zapewnione :smile:)

http://screenshooter.net/5200896/xhojjbq mapka  :smile:

Widzisz Sławek aż pali się do obstawki i musi się odegrać za ostatnią gume na wieździe mam racje?:biggrin:

Sławek1985

ha ha az tak  bylo to widoczne ze sie nie udało? Tak bede na 1000% i sie bardziej postaram he he

Mysle ze brat ucieszy sie jeszcze bardziej jak zalatwisz jakies cabrio z kamerka, jest to fajny prezent dla mlodych:) postaram sie podjechac jak zrobie ladowanie bo w czwartek dojechalem tylko do wjazdu:D haha

Postaram się dobić pod kościół ale sądzę że będę :smile:

Przepraszam nie dałem rady mój regulator napięcia strzelił focha i odmówił jazdy aku też do wymiany :-/ przeproście młodych w moim imieniu LwG

Zdrowie młodych, :smile: pozostało tylko opić przy kolacji. Jeszcze raz sto lat Młodej Parze