Skocz do zawartości

Wypad Nad Wode


Hosel

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Wam podlecieć nad jezioro powidzkie. Jedno z najbardziej czystych jezior w Polsce. Super przezroczysta woda. Będziecie mieli kawałek dalej, a i po drodze mozna odwiedzic pare fajnych miejscowości. Traska na 150km w jedna stronę. Na mapie od punkt B do D jedziecie lasem drogą szutrową.


LwG


 


http://goo.gl/maps/bpzQJ


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam na nurkowaniu ;) Woda faktycznie czysta. Odważyłem się zanurkować na 3m, ale ta ciemna nicość w głębi jeziora za bardzo mnie przeraża ;)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Woda faktycznie czysta. Odważyłem się zanurkować na 3m, ale ta ciemna nicość w głębi jeziora za bardzo mnie przeraża ;)

Następnym razem otwórz oczy :smile:

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj nurkować podczas dnia

 

Następnym razem otwórz oczy :smile:

 

Nurkowałem podczas słonecznego dnia i z otwartymi oczyma (na bezdechu). Widoczność oczywiście znacznie większa niż te 3 metry, ale mimo wszystko spoglądając w kierunku środka jeziora widać tę nicość ;) Mnie to przeraża... Taka fobia :smile:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie pojadę ale nie autostradą. Starą trasa przez Uniejów i pedkościami lajtowymi typu 130 max. mam cały dzień wolny.

 

 

Ja wprawdzie weekend mam zajęty i z wami nie pojadę ale, całkowicie się z tobą zgadzam. Jeśli macie jechać to tylko bocznymi drogami – (autostrada to same ekrany). Boczne  drogi są nienajgorsze, jak ktoś ma ochotę to też może pocisnąć;;;; Polska ma piękny krajobraz. Po drodze jest parę fajnych miejsc przy których można się zatrzymać – polecam kopalnię odkrywkową lub Ślesin, na powrocie macie Jezioro Gosławskie, Jezioro Turkusowe lub Konin, Turek. Ale pewnie i tak nie zdążycie bo nad jeziorem powidzkim na pewno zabawicie troszkę dużej a, naprawdę warto…. l w g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i my się dołączamy. Wprawdzie muszę spytać jeszcze plecaczka, ale raczej bedziemy chcieli w sobotę jechać na wodę więc taki całodzienny wypad by mi się marzył. Po drodze czy nawet w przerwie między kąpielą jakieś jedzenie no i oczywiście CPN.

1. Skąd ruszamy?

2. Kto chętny?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ustawimy się w centrum na Kanzasie jak jest ten duży plac wyremontowany https://goo.gl/maps/lJZ6K? Wyjazd prosto do Aleksa i dalej przed siebie? Ja również postaram się wyciągnać plecaczka. Dzisiaj nawet razem robimy przymiarkę po pracy nad jeziorsko :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może ustawimy się w centrum na Kanzasie

Tak właśnie sobie dumam i Kanzas nijak po drodze. Na moje oko to powinniśmy lecieć na Ozorków przez Zgierz i np w Zgierzu koło Maca się spotkać. Jeśli chcecie jechać starą trasą na Uniejów i konin po tych dziurach to ja dziękuję :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ustawimy się w centrum na Kanzasie jak jest ten duży plac wyremontowany https://goo.gl/maps/lJZ6K? Wyjazd prosto do Aleksa i dalej przed siebie? Ja również postaram się wyciągnać plecaczka. Dzisiaj nawet razem robimy przymiarkę po pracy nad jeziorsko :smile:

 

OK jadę z wami ale wyjazd niestety mogę zrobić dopiero o 13 godzinie we względu na to że mój plecak dopiero o 12 będzie w Łodzi

więc jak poczekacie to jadę z całą ekipą a jak nie i lecicie wcześniej to dojadę do was :riding:  

 

kąpiel w czystym jeziorku ??????  :P  tego mi trzeba na odstresowanie po całym tygodniu   :moto:

oczywiście chodzi mi o tą miejscówkę 

 

http://goo.gl/maps/bpzQJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to powinniśmy lecieć na Ozorków przez Zgierz i np w Zgierzu koło Maca się spotkać. Jeśli chcecie jechać starą trasą na Uniejów i konin po tych dziurach to ja dziękuję :biggrin:

 

 

Aidek pokaż o jakiej trasie piszesz?

ps.

 

mnie to obojetne którędy będziemy jechali, tylko żeby nie autobanem. Możemy w jedną jechać inna droga a w drugą tez inną. Np z tego pięknego czystego jeziorka możemy polecieć nad Gopło a później do Łodzi :smile:

Edytowane przez MaRRcin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać o której i gdzie start? Przemyślę temat... Jak dla każda woda dobra czy Rydwan, Ślesin, Powidz, Chodecz, Skrzynki czy nad Grabię... byle by można było się ochłodzić ;) a no i autobanem jak coś też nie lecę bo za bardzo w "boczki" dmucha :P

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aidek pokaż o jakiej trasie piszesz?

Takiej jak kolega @malyanio sugerował, czyli:

 

 

 

 

 

mnie to obojetne którędy będziemy jechali, tylko żeby nie autobanem

Dokładnie tak samo, autobahną za drogo wychodzi + już widzę na niej te "turystyczne" prędkości :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polecam Wam podlecieć nad jezioro powidzkie. Jedno z najbardziej czystych jezior w Polsce. Super przezroczysta woda. Będziecie mieli kawałek dalej, a i po drodze mozna odwiedzic pare fajnych miejscowości. Traska na 150km w jedna stronę. Na mapie od punkt B do D jedziecie lasem drogą szutrową.

LwG

 

http://goo.gl/maps/bpzQJ

 

 

i właśnie tamto miejsce mi odpowiada jak najmniej ludzi i brak infrastruktury może zapewnić spokojny wypoczynek bez przeciskania sie w tłumie 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne, bo ja traskę kolegi widzę tak:

 

2014-07-17_1135.png

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...