Jump to content

Handlarz, Zduńska Wola

vespkon
 Share

Recommended Posts

Witam,mam pytanie, czy ktoś ma jakąkolwiek wiedze na temat uczciwości kolesia sprzedającego motocykle w Zduńskiej Woli (czy warto u niego kupowac)?Poniżej link do jednego z jego motocyklihttp://allegro.pl/suzuki-gs-500-gs500-nie-cb-er-super-stan-i1992385187.htmlPozdrawiam,Konrad

nie czytamy regulaminu ? najpierw dział powitalnia . tam się przedstawiamy i dajemy krótki zarys swojej osoby . Dopiero potem o coś prosimy , pytamy . zatem zacznij jeszcze raz od działu powitalnia

Witam,mam pytanie, czy ktoś ma jakąkolwiek wiedze na temat uczciwości kolesia sprzedającego motocykle w Zduńskiej Woli (czy warto u niego kupowac)?Poniżej link do jednego z jego motocykliSUZUKI GS 500 gs500 (nie cb er) SUPER STAN (1992385187) - Aukcje internetowe AllegroPozdrawiam,Konrad

Odradzam go ... byłem u niego raz. a po 1 to powitalnia!! tak jak Adam napisał

Też kiedyś byłem, ale nie doszło do transakcji. Generalnie są to obrzeża Zduńskiej Woli, a maszyny wszystkie sprowadzane.

Byłem u tego kolesia oglądać dwa GSy. Oba były sprowadzone i w całkiem niezłej kondycji. Maszyny wyczyszczone, wypolerowane i odświeżone. Można było się paru rzeczy przyczepić bo jedna miała widoczne ślady upadków o których sprzedający zapomniał wspomnieć. Ogólnie to jedną z maszyn chcieliśmy kupić. Jednak do transakcji nie doszło bo oglądaliśmy innego gs i bardziej pasował kolorystycznie a moja postanowiła, ze bardziej jej pasuje cb500.

Miałem brać od niego rs-ke. Apka była sprowadzona, miała nie orginalne plastiki, a kto wie czy to było proste.Zresztą handlarzy ze Zduńskiej Woli i Łasku powinno się unikać.

Niemam prwności czy to ten kolo ale oglądałem B-KINGa który był złożony z trzech a facet wmawiał mi w żywe oczy że to orginalne malowanie :decayed:

Najgorsze jest jednak to, że ktoś kupuje takie maszyny, bo się nie zna, bo cena atrakcyjna, a później tragedia.... :sad2:

ja swoja kupiłem tanio a sprzedam rdogo ktos chetny ???kazdy chce zarobic wkoncu ktos pojedzie i kupi nie mamy na to wplywu tak jak na cene paliwa tylko mozemy szukac okazji i bezobslugowych stacji jak pojedziesz na miejsce i towar badz motor nie zgodny z opisem to mozesz zadac zwrotu kosztow dojazdu takie prawo chociaz tu nam pomaga

• 1 month later...