Skocz do zawartości

Handlarz, Zduńska Wola


vespkon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanie, czy ktoś ma jakąkolwiek wiedze na temat uczciwości kolesia sprzedającego motocykle w Zduńskiej Woli (czy warto u niego kupowac)?Poniżej link do jednego z jego motocyklihttp://allegro.pl/suzuki-gs-500-gs500-nie-cb-er-super-stan-i1992385187.htmlPozdrawiam,Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytamy regulaminu ? najpierw dział powitalnia . tam się przedstawiamy i dajemy krótki zarys swojej osoby . Dopiero potem o coś prosimy , pytamy . zatem zacznij jeszcze raz od działu powitalnia

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie, czy ktoś ma jakąkolwiek wiedze na temat uczciwości kolesia sprzedającego motocykle w Zduńskiej Woli (czy warto u niego kupowac)?Poniżej link do jednego z jego motocykliSUZUKI GS 500 gs500 (nie cb er) SUPER STAN (1992385187) - Aukcje internetowe AllegroPozdrawiam,Konrad

Odradzam go ... byłem u niego raz. a po 1 to powitalnia!! tak jak Adam napisał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś byłem, ale nie doszło do transakcji. Generalnie są to obrzeża Zduńskiej Woli, a maszyny wszystkie sprowadzane.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u tego kolesia oglądać dwa GSy. Oba były sprowadzone i w całkiem niezłej kondycji. Maszyny wyczyszczone, wypolerowane i odświeżone. Można było się paru rzeczy przyczepić bo jedna miała widoczne ślady upadków o których sprzedający zapomniał wspomnieć. Ogólnie to jedną z maszyn chcieliśmy kupić. Jednak do transakcji nie doszło bo oglądaliśmy innego gs i bardziej pasował kolorystycznie a moja postanowiła, ze bardziej jej pasuje cb500.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać od niego rs-ke. Apka była sprowadzona, miała nie orginalne plastiki, a kto wie czy to było proste.Zresztą handlarzy ze Zduńskiej Woli i Łasku powinno się unikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoja kupiłem tanio a sprzedam rdogo ktos chetny ???kazdy chce zarobic wkoncu ktos pojedzie i kupi nie mamy na to wplywu tak jak na cene paliwa tylko mozemy szukac okazji i bezobslugowych stacji jak pojedziesz na miejsce i towar badz motor nie zgodny z opisem to mozesz zadac zwrotu kosztow dojazdu takie prawo chociaz tu nam pomaga

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a chociaż imię tego koleżki??

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się nie dowiem któż to taki :sad2:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...