Skocz do zawartości

Konnes


Konnes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum!
Mam na imię Konrad, '84 rok i mieszkam w Konstantynowie Łódzkim; Jednośladem interesowałem się od dawna, mając 7 lat, kiedy dostałem weterana, Rometa 3 biegowego, który robił furorę..... Będąc z za granicą i mając lat 16, zrobiłem prawko na kat. "M" (czyli do 50 ccm - WYMAGANE !!!) oraz kupiłem Simsona SR4-4, super maszyna, mile wspominam 4 biegówkę z własnymi przeróbkami. Mając lat 18 kupiłem po otrzymaniu Kat. A i B Suzuki GS500E z pełną obudową Five Star; Potem dłuuuuga przerwa :biggrin::riding: Co prawda moja kariera jest ściśle związana z samochodami, ale powracam do moto! Teraz, po 5 latach dołączam do posiadaczy Motocykla!!!!!! Na początek wyciągam od dziadka WSkę, która tam od ponad 17 lat stoi wyrejestrowana i czeka na ożywienie :whip: !!!@@! Docelowo chciałbym kupić Yamahę XJR 1300 ale zobaczymy. Najważniejsze to dla mnie nawiązać kontakt z ludźmi, którzy dzielą tą samą pasję, jak ja, MOTO!!!! Myślę iż dobrze trafiłem, dosyć o mnie, więcej chętnie na żywo!!! :cheers: Pozdrawiam http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif Konrad P.S. Trafiłem do was przez przypadek, któraś pozycja w Google, jak szukałem wpisów na temat egzaminu prakt. na Maratońskiej....

Edytowane przez Konnes (wyświetl historię edycji)

flm_1469546259__maly_rider.jpg

Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem hej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj :riding:zaczynasz tak jak ja zaczynałem pierwszym motocyklem była WFM a następnie WSK a teraz gdy jestem w wieku jakim jestem przesiadłem się na Kawę Vulcan bądź pewny że to o czy marzysz to osiągniesz z całego serca życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy serdecznie w naszym gronie :riding:

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...