Jump to content

Polerka Kolektorów Wydechowych

preker84
 Share

Recommended Posts

Przedstawiam efekt moich 5h cięzkiej mozolnej pracy. Do polerowania używałem filcu na rzep z uchwytem na wkrętarke oraz pasty polerskiej uzywanej do lakierów samochodowych - G3

fotka przed

Dołączona grafika

i fotka po

Dołączona grafika

i na moto

Dołączona grafika

Ładnie. :smile: To robótka w ramach ucieczki przed przedświątecznym zamieszaniem? ;) A jak mam takie opalone na rurach, to też by zeszło?

A jak mam takie opalone na rurach, to też by zeszło?

zejdzie bez problemu

Ciężka mozolna praca swoją drogą...a ile papierosów wypaliłeś http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

kiepy na podłodze to pozostalosci po sprawdzaniu zaworow:P

Nie do końca taka polerka , lecz tak czy siak szacun za pracę , lecz ja na twoim miejscu kupiłbym wagon 40'stek i zrobił to naprawdę na lustro.

Trzeba by tu wjechać na początek papierem ściernym, wygładzić rysy i potem polerować. Ale założone na moto i tak będą bardzo dobrze wyglądać, a FZ6 nie jest armaturą. Szczerze mówiąc każdy fazer jakiego widziałem miał zasyfione, kolektory

Unidysk firmy Condor do papieru rzep dziura 125mm - to jest uchwyt - 11zlfilc polerski na rzep 125mm - 9.45zlKupowałem w Leroy w manu

Marcel szacun. Teraz masz jedynego w swoim rodzaju fazera: z czystymi kolektorami ;-) z drugiej strony zobaczymy po ilu wrócą do normalnego wyglądu...

Marcel szacun. Teraz masz jedynego w swoim rodzaju fazera: z czystymi kolektorami ;-) z drugiej strony zobaczymy po ilu wrócą do normalnego wyglądu...

Bartek na początku należy się przywitać w dziale powitalnia, dopiero potem można Ci coś napisać.I to, że się znamy nic tu nie zmienia. Dozo w Sylwka ;)

no ładnie..U siebie zamierzam zrobić tak samo - tylko że mój fazer ma dość krótki przedni błotnik i strasznie je zasyfia brudem spod koła ;/ bedzie tragedia z czyszczeniem

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...