Jump to content

Poszukuje Garażu Lub Parkingu Na Teofilowie

Kenzi
 Share

Recommended Posts

Szukam garażu lub innego zamkniętego miejsca parkingowego na Teofilowie. 

• 3 months later...

I co, znalazłaś coś koleżanko? Też szukam czegoś bezpiecznego na tym osiedlu.

a może mi któryś z was napisać czy słyszeliście o jakiś wolnych garażach na Judyma jeszcze?? i jakie koszta??? kawałek tam mam ale lepsze to niż skrobanie za troszkę :smile:

A to ciekawe, bo ja też ;)

no to dziwne ze jeszcze sie tam nie spotkalismy ale napewno sie spotkamy :smile:

a może mi któryś z was napisać czy słyszeliście o jakiś wolnych garażach na Judyma jeszcze?? i jakie koszta??? kawałek tam mam ale lepsze to niż skrobanie za troszkę :smile:

z tego co ja wiem to raczej ciezko ci bedzie cos znalesc :sad2: ogloszenia nigdy nie widzialem ale szukac trzeba :smile:

Jak szukasz czegoś w miarę blisko na zimę to możesz postawić u mnie w garażu. Parę osób z Teo w zeszłym roku trzymało. Garaż jest w Konstantynowie, strzeżony. Sam tam trzymam w zimę.

moto to mam gdzie schować tylko tak rozkminiam żeby wynająć garaż i trzymać tam samochód + moto. Szybciej dojść do garażu z 800m niż skrobać szybę :smile: a latem na parking mam ponad kilosa więc tak czy tak szybciej. Ile płacicie za garaż??? bo znalazłem dziś jeden ale nie wiem jaka cenę negocjować.

@Massi moja koleżanka wczoraj proponowała mi miejsce na parkingu strzeżonym róg Kaczeńcowa/Rojna. Nie wiem czy jeszcze aktualne ale jak chcesz mogę zapytać?

Kaczeńcowa Rojna? To ja to ja to ja! Jeszcze na listopad bym wynajął chętnie,

Nie no ja teraz do konca miesiąca trzymam moto na parkingu pogotowia a później poleci do znajomego. 

A ja ciągle zagajam o garaż bo idzie zima i chciał bym trzymać samochód w garażu a latem dodatkowo moto więc żadne parkingi i wiaty w gre nie wchodzą .

moto to mam gdzie schować tylko tak rozkminiam żeby wynająć garaż i trzymać tam samochód + moto. Szybciej dojść do garażu z 800m niż skrobać szybę :smile: a latem na parking mam ponad kilosa więc tak czy tak szybciej. Ile płacicie za garaż??? bo znalazłem dziś jeden ale nie wiem jaka cenę negocjować.

ja place 150 zł ale wiesz ja już go wynajmuję kilkanaście lat i to dlatego tyle. Domyślam się że tobie może być ciężko wyrwać w tej cenie. Moim zdaniem jak koło 200 zapłacisz to będzie spoko. Jak ci się uda to napisz tak z ciekawości jakie teraz są ceny :smile:

dziś do jakiejś Pani dzwoniłem ma garaż między blokami przy traktorowej i mi powiedziała 350zł hahhahah.... więc chyba ją suty swędzą

ten z którym jestem umówiony na 29 to chce wywoławczo 300 jak zejdzie na 200 z kawałkiem to biore a jak nie to szukam dalej.... teofilów pełny garaży 

nie muszę go mieć dziś, jak coś to rozwieszę ulotki na garażach że wynajmę i ktoś się odezwie (znajomi tak robili i w 2 dni mieli wybór na TEO) tylko trzeba zainwestować w nowy numer 5zł jak by się komuś na żarty zebrało :smile: 

więcej jak 250 to nie zamierzam dać... już wole skrobać                  za 300 miesięcznie to jeszcze komuś mogę skrobać haha