Skocz do zawartości

Poszukuje Garażu Lub Parkingu Na Teofilowie


Kenzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Mam garaz na judyma

 

A to ciekawe, bo ja też ;)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, bo ja też ;)

no to dziwne ze jeszcze sie tam nie spotkalismy ale napewno sie spotkamy :smile:

a może mi któryś z was napisać czy słyszeliście o jakiś wolnych garażach na Judyma jeszcze?? i jakie koszta??? kawałek tam mam ale lepsze to niż skrobanie za troszkę :smile:

z tego co ja wiem to raczej ciezko ci bedzie cos znalesc :sad2: ogloszenia nigdy nie widzialem ale szukac trzeba :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto to mam gdzie schować tylko tak rozkminiam żeby wynająć garaż i trzymać tam samochód + moto. Szybciej dojść do garażu z 800m niż skrobać szybę :smile: a latem na parking mam ponad kilosa więc tak czy tak szybciej. Ile płacicie za garaż??? bo znalazłem dziś jeden ale nie wiem jaka cenę negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja teraz do konca miesiąca trzymam moto na parkingu pogotowia a później poleci do znajomego. 

A ja ciągle zagajam o garaż bo idzie zima i chciał bym trzymać samochód w garażu a latem dodatkowo moto więc żadne parkingi i wiaty w gre nie wchodzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto to mam gdzie schować tylko tak rozkminiam żeby wynająć garaż i trzymać tam samochód + moto. Szybciej dojść do garażu z 800m niż skrobać szybę :smile: a latem na parking mam ponad kilosa więc tak czy tak szybciej. Ile płacicie za garaż??? bo znalazłem dziś jeden ale nie wiem jaka cenę negocjować.

ja place 150 zł ale wiesz ja już go wynajmuję kilkanaście lat i to dlatego tyle. Domyślam się że tobie może być ciężko wyrwać w tej cenie. Moim zdaniem jak koło 200 zapłacisz to będzie spoko. Jak ci się uda to napisz tak z ciekawości jakie teraz są ceny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muszę go mieć dziś, jak coś to rozwieszę ulotki na garażach że wynajmę i ktoś się odezwie (znajomi tak robili i w 2 dni mieli wybór na TEO) tylko trzeba zainwestować w nowy numer 5zł jak by się komuś na żarty zebrało :smile: 

więcej jak 250 to nie zamierzam dać... już wole skrobać                  za 300 miesięcznie to jeszcze komuś mogę skrobać haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...