Skocz do zawartości

Zlecę Wykonanie Strony Internetowej Dla Firmy.


s2nter

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

poszukuję dla firmy w której pracuję wykonawcy, który podejmie się wykonania od podstaw strony www.

 

Obecnie mamy starą wersję, której nawet tutaj nie będę pokazywał, bo woła o pomstę do nieba.

 

Firma zajmuje się czterema rodzajami działalności, które musiałyby mieć tam swoje miejsce.

 

Konieczne byłyby galerie, które mógłbym już potem samodzielnie aktualizować - jakieś podstawy www znam, więc nie musi to być jakiś system, który nawet dziecko obsłuży.

 

Chciałbym też coś w stylu aktualności - też do zmiany/edycji/dodawania.

 

Strona w głównej mierze miałaby być miła dla oka i przejrzysta. Bez zbędnych bajerów. Aczkolwiek jakieś dynamicznie zmieniające się obrazki czy elementy można umieścić.

 

Wszystko to i pozostałe szczegóły określimy już w bliższym kontakcie.

 

Jeśli ktoś ma możliwość podjąć się takiego zadania, proszę o informację tutaj lub przez pw.

 

Pozdrawiam

s2nter

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli interesuje Cię strona dostosowana od razu od tabletów i komórek, a także dedykowany system zarządzania treścią, to daj znać. Obecnie wykonuję kilka zleceń, więc strony jeszcze nie stoją, ale mogę podesłać wizualizacje.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 

Czy to nie jest przypadkiem prośba o natychmiastowego bana?

 

Jest ale trzeba pewnie poczekać na reakcję moderatora.

 

Wracając do tematu - też zajmuje się robieniem stronek (tylko, że bardziej może rozbudowanych niż na cmsach) tylko chwilowo jestem zajety :sad2:. Może kiedyś się dogadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...