Skocz do zawartości

04/07/14 - 06/07/14 Barcelona Harley Days


chippe

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zbieg okolicznosci akurat bede w barcelonie. Oczywiscie, ze ide w takim razie!!!

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Barcelona zaliczona, około 15 tys maszyn... świetny zlot, swietna miejscówka i całe mnóstwo nowych znajomych :smile:

https://www.facebook.com/MiziDamian/media_set?set=a.741562102567170.1073741878.100001401629033&type=1

Edytowane przez chippe (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam byłeś ty masz tam nie daleko do Barcelony

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam byłeś ty masz tam nie daleko do Barcelony

miałem 750km czyli nie aż tak blisko, jak sie wydaje, ale co w związku z tym? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zauważyłem post wyżej że byłeś haaha   , aż tyle sadziłem że do granicy masz z 350km i do granicy jest 180  to ty pewnie pod Marsylią siedzisz  :biggrin:


w związku z tym że złożysz jakoś relacje

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zauważyłem post wyżej że byłeś haaha   , aż tyle sadziłem że do granicy masz z 350km i do granicy jest 180  to ty pewnie pod Marsylią siedzisz  :biggrin:

w związku z tym że złożysz jakoś relacje

jestem w Saint Tropez, do Marsylii mam 150km. Google pokazywały mi 606km nawigacja 680km autostradami, a ja nie miałem zamiaru zawsze jechać autostradami i placić za nie, jechałem tylko wtedy kiedy nie było wyjscia :smile:

a co do relacji to zdecydowanie lepiej sie ogląda, niż czyta :smile:

Edytowane przez chippe (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bardziej to przypominało wielki rodzinny piknik niż klimatyczny zlot, ale to moje zdanie o zletach ;) trochę maszyn rzeczywiście było na których warto było zawiesić oko, ale sam zlot to głownie koncerty i wycieczki rodzin. przynajmniej tak to odczułam przez te godziny gdy tam byłam..

ale spoko. warto zobaczyc.

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie Ramona, a ile czasu tam byłaś? bo mi w smsie napisałas, ze byłaś tam tylko w sobote i to na chwile, bo zmęczona byłas...  :smile:
a ja tam spedziłem 3 dni, od piątku okolo 13:00 do niedzieli do 17:30

jak i tam na miejscu również spałem :smile:

a wycieczek rodzinnych sie nie spodziewałaś, skoro jest to jedyny zlot HOG-a w centrum 4mln aglomeracji? :smile:

mi te wycieczki rodzinne wcale nie przeszkadzały. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mówię, że było źle! tylko czego innego się spodziewałam ;) no wiadomo ja byłam tam kilka godzin a nie 3 dni... w ndz po drodze jeszcze zahaczyłam.. każdy ma swoje odczucia :smile:

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mówię, że było źle! tylko czego innego się spodziewałam ;) no wiadomo ja byłam tam kilka godzin a nie 3 dni... w ndz po drodze jeszcze zahaczyłam.. każdy ma swoje odczucia :smile:

masz racje ze to twoje odczucia, ale to tak jak byś recenzowała jakis film w kinie, który oglądałaś od połowy, a jeszcze przed jego zakonczeniem wyszłaś z seansu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...