Jump to content

Jaki Kombinezon Do 1000 Zł ?

boyzdw
 Share

Recommended Posts

Witam,Chce kupić jakiś kombinezon skórzany , tylko właśnie nie wiem jaki . Czy moglibyści podać jakieś propozycje'? Cena 1000 , max 1200zl

Według mnie trudno będzie , lecz kto szuka nie błądzi ja samą kurtke widziałem za 900 coś złotych . ale może są gdzieś tańsze, ktoś inny może wypowie się na ten temat i będzie wiedzieć

dobre kombi to koszt ok 3-4 zyli jak chcesz coś taniego sprawdz tschul ludzie w tym jeżdżą i sobie chwalą

Ja mam dwuczęściowy mttr'a. Sprzęt jest w miare oki. Wyszło mi coś koło 1100.Biorąc inna kurtkę można zejść z tej ceny. Poza tym teraz sporo wyprzedaży i trzeba poszukać ;)Oczywiście za dobre kombi (jak dla mnie dobre to już niestety jednoczęściowe ) trzeba groszem sypnąć :sad2:

Proponuję zainteresować się firmą OZONE lub IXON. Wyroby tej pierwszej znajdziesz w RUT-MAR Company na al. 1 maja 31/33 w Łodzi. O ile dobrze pamiętam kombinezony IXON'a reklamował nie tak dawno na łamach naszego 4um nasz partner - Wolfmoto. Cena nie odbiegała znacznie od zaproponowanej przez Ciebie.

Zgadzam się z Emilem... mam kurtkę i spodnie firmy IXON i gorąco polecam... w dobrych cenach kupisz teraz zarówno w Wolfie na Drewnowskiej jak i w Liberty Motors na Maratońskiej

dodatkowo polecam sklep SPUTNIK - TEAM w Grotnikach koło Łodzi... mają chyba bezpośrednie dojście do firmy BUSE - BUESE - zresztą zobacz sam na allegro...

http://moto.allegro.pl/kombinezon-buese-assen-buse-r-56-rabat-40-i1973974993.html

Liberty sie przenosi z Maratońskiej wiec aktualnie nic nie kupi u nich. Mają byc na Dąbrowskiego o ile dobrze pamiętam

Z racji tego, że moja dziewczyna mieszka w sąsiedztwie salonu RUT - MAR mam najświeższe informacje odnośnie kombinezonu firmy OZONE. Na dzień dzisiejszy wisi u niech jeden taki kombinezon w cenie 900 zł. Oczywiście mogą sprowadzić inny egzemplarz w odpowiednim rozmiarze, ale wtedy cena niestety nieznacznie wzrasta do kwoty 1000/1100 zł.

KidRackBrawura

Jak za tałzena to ja brałbym coś z Tschula, Ozona nie brałbym nawet pod uwagę. Rozumiem, że kasa decyduje, ale jest ogromna różnica w komforcie (co przecież przekłada się na bezpieczeństwo) między kombi za 1k a 2k, Więc za jakiś czas jak wpadnie trochę sianka to warto pomyśleć o czymś droższym.

chyba lepiej poczekać i dołożyć parę stówek przy upadku czasem te kilka stów procentuje... a mikołaj był?

(...)za 1050 pln możemy nabyć jednoczęściowy kombinezon Alpinestars (...) poza serwisami aukcyjnymi, z pełną gwarancją producenta!

Zdrodlo: http://www.scigacz.p...tors,17363.html

Poczekamy, zobaczymy... ;)

EDIT: pewnie juz i tak z tej promocji nic dostepne nie ma :P Ale sprawdzic mozna ;)

szczerze wolał bym Tshula 2częściowego niż Alpina jedno częściowego... Tshul/Alpin(Alpin z niższej półki) to dla mnie to samo. Polecam Tshula 1 znajomy ma ten model co kolega jaquzie podał i sprawdza mu sie super... sam zamierzam kupić Tschula ale lepszy model. Polecam w imieniu znajomego i swoim.

• 1 month later...

Wtrace sie do tematu a wiec posiadam kombi 2 cześciowy tschula od 3 lat..różne opinie panują o tych kombinezonach...ja nie moge powiedziec zlego słowa o nim.. nie mam dużego porównania względem kombinezonów bo to mój pierwszy kombi ale daje radę naprawdę za te pieniadze..dałem 3 lata temu za kombinezon 1300 z rekawicami tschula.Szkoda tylko że nie rośnie wraz z właścicielem :laugh2: w tym roku jestem zmuszony sprzedać kurtkę ,gdyż zrobiła sie delikatnie za mała na mnie,, http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png