Skocz do zawartości

Przyczepa - Gdzie Pożyczyć?


nogger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przejechać się w najbliższy weekend obejrzeć motor. Jeśli wszystko będzie ok to prawdopodobnie go kupie. Niestety pogoda ma być taka że nie da rady na nim wrócić do miejsca zamieszkania. Czy ktoś może pożyczyć (odpłatnie oczywiście) albo zna jakąś wypożyczalnię przyczep motocyklowych w Łodzi? Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prasie branżowej ogłasza się człowiek z Tuszyna.Posiada przyczepę na 2 motocykle z najazdem i pasami bezpieczeństwa.Wg ogłoszenia bierze 50zł za dobę. Jak chcesz do niego nr to daj, znać prześlę Ci go na priv.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno przyczepe motocyklowa maja w wypożyczalni na AL.Włokniarzy .Nie znam nr . ale jadąc Włokniarzy mijasz po prawej dworzec Kaliski przejeżdzasz skrzyżowanie z Pilsudskiego i i za tym skrzyzowaniem cos ok 100-200 m jest wypożyczalnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na al.włókniarzy przy b.p jak polecisz powiedz że jesteś rodziną adama anyszki to nie policzy ci kaucji . tylko nie daj d*py moim nazwiskiem , wypożyczalnię prowadzi piotrek .

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam , ja bym na twoim miejscu , nie podawał tak danych ze względu iż Nogger .Jest świeży i nikt nie jest w stanie za niego poręczyć ( Oczywiście bez urazy Nogger bo cię nie znam) , lecz się okaże że nie tak coś zrobi , a powołał się na ciebie ;) a wtedy nie fajnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, nic nie nabroiłem, poza tym raczej nie mam w zwyczaju powoływać się na osoby których nie znam :] Przyczepę wypożyczyłem na Piłsudskiego 191. Bardzo fajna obsługa i cena - 30zł. Mimo że w sobotę teoretycznie czynne do 16 bodajże, ja zadzwoniłem i umówiłem się na 19. Facet był na miejscu i bezproblemowo się rozliczyłem. Zdecydowanie polecam! Mimo wszystko dzięki adany_76 za propozycję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, nic nie nabroiłem, poza tym raczej nie mam w zwyczaju powoływać się na osoby których nie znam :] Przyczepę wypożyczyłem na Piłsudskiego 191. Bardzo fajna obsługa i cena - 30zł. Mimo że w sobotę teoretycznie czynne do 16 bodajże, ja zadzwoniłem i umówiłem się na 19. Facet był na miejscu i bezproblemowo się rozliczyłem. Zdecydowanie polecam! Mimo wszystko dzięki adany_76 za propozycję!

Ja nie mówię że coś nabroiłeś czy coś tylko jesteś nowy i chyba mało osób cię zna , więc nie wiem jak to jest tylko taka przestroga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nie znalazłem innego tematu związanego z przyczepami motocyklowymi więc napiszę tutaj.

Polecam wypożyczalnię przyczep na ul. piłsudskiego przy statcji statoil, na przeciwko stadionu widzewa. Właściciele bardzo w porządku. Dobra cena - chyba 30 zł za dobe płaciłem, razem z pasami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na al.włókniarzy przy b.p jak polecisz powiedz że jesteś rodziną adama anyszki to nie policzy ci kaucji . tylko nie daj d*py moim nazwiskiem , wypożyczalnię prowadzi piotrek .

 Niedawno wypożyczałem tam przyczepkę, ale kaucji i tak nie chcieli mimo, ze nie jesteśmy rodziną :-) (chyba, że o czymś nie wiem). 35 zeta za dobę. Przyczepki z Niewiadowa - moim zdaniem do d*py - bardzo słabo resorowane, moto mimo, żę mocno przywiązane skakało po całej platformie. W dodatku trochę skąpią na pasach - dają dwa i mówią że to spokojnie wystarczy - a to raczej nie jest prawdą, zwłaszcza, że kosę czy centralkę trzeba schować. Moim zdaniem najlepsza przyczepka to taka na której moto stoi w "rynnie" i ma dodatkowe ramie do podtrzymania. Może to mój przesąd, ale mam wrażenie, że płaska podłoga i dwa pasy nie chronią dobrze sprzętu w trasie.

Live slow!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odświeżam temat, bo też szukałem czegoś dla siebie.
Ostatnio wypożyczyłem przyczepkę na moto w tej nowej wypożyczalni na Pabianickiej, mają swoją stronę i całkiem niezłe ceny:
http://wypozycz-przyczepe.pl/produkt/brenderup-thule-przyczepa-2-motocykle/

Przyczepa Brederup na 2 motocykle z rynnami, w komplecie 3 pasy typowo pod motocykle (szybkościągane, z oplotem na lagi). Jak ktoś chce ciągnąć enduro czy coś z dużym prześwitem między oponą a błotnikiem to mają takie ograniczniki ugięcia lag. 
W zestawie jest też najazd do przyczepy. 
Przyczepa widać, że używana ale solidna. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Od kilku lat wątek stoi, ale ciekawi mnie jak wygląda sytuacja dziś z przyczepami w Łodzi. Teoretycznie wszędzie, gdzie są lawety/samochody dostawcze jest i przyczepka na moto, ale czy faktycznie? Zazwyczaj płaciłem między 35-50 zł za dobę, ale przyczepy też były w "różnym" stanie, a pasy dodawane do montażu nadawały się do przyczepienia 2 tonowej palety, nie przechodziły odpowiednio między małymi otworami w motocyklach etc.

Ktoś stale korzysta z jednej konkretnej lokalizacji i poleca?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...