Jump to content

Zaproszenie Na Obstawe Ślubu 21.06.2014

AndrzejCBR
 Share

Recommended Posts

Witam mój znajomy właściwie dobry kolega żeni się 21.06 w Przedborzu ma już mała córę która ma dwa latka więc czas najwyższy:) Zapalony motocyklista i mechanik, nie jest na forum ale prośbę kieruję z mojej strony. Jeśli ktoś ma wolne sobotnie popołudnie to prosiłbym o pojawienie się na obstawie:) wiadomo, że młody odwdzięczy się woda ognistą :smile: zbiórka u mnie czyli Jaksonek godz 15:30 na samych krzyżówkach skręcając na Dąbrowe nad Czarną(w profilu jest mój numer i ew pw) wytłumaczę dokładnie. 

Edited by AndrzejCBRF2 (see edit history)

To może napisz wszystko tutaj? bo mi osobiście nie chciałoby się do Ciebie dzwonić i pytać gdzie jak i kiedy mam podjechać..

Zidus napisalem jaksonek na samych krzyzowkach i jesli ktos juz bedzie jechal i mial klopot z dojazdem lub nie bedzie wiedzial jak to tel lub pw:)

Niestety ale jest to długi weekend z Bożym Ciałem i w ten weekend jestem niedostępny, także nie podlecę.

Pogoda niestety nie bedzie sprzyjla, zeby jechac ... Ja mam 100km, wiec niestety nie dam rady...

Jaksonek 62 na samym skrzyzowaniu zbieramy się o 15 i wyjazd do mlodego 20km dalej i kosciol 5km. Telefon do mnie w profilu

Dorka dziekuję Wam za przybycie i proszę również pozdrowić męża. :smile:

Dorka dziekuję Wam za przybycie i proszę również pozdrowić męża. :smile:

Witam,ja też dziękuje za zaproszenie było miło.

Mam pytanko mogę wkleic fotkę swoja z chłopakami na fc?

Jeśli będziesz miał fotki z cała grupa i młodymi to poproszę Pozdrawiam