Jump to content

Xjr 1300, 2000R, Rafmoto Pajęczno

jhnwsk
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Jak już wspomniałem w powitalni poszukuję dwóch kółek dla dwóch osób do wygodnego wycieczkowania po Polsce a może i dalej. Moja obecna maszynka - Kawasaki ER5 - jest właściwie doskonała gdyby nie moc i kaliber opony, który nas wystawił na ciężką próbę podczas powrotu autostradą z nad morza :smile:

Dlatego, z miłości do klasycznych golasów, wymyśliłem sobie XJR 1300.

M4042847_4.jpg

http://otomoto.pl/yamaha-xjr-xjr-1300-sp-zamiana-M4042847.html

Idealna sprawa, nawet chyba centralną stopkę tam widzę. Zależy mi na tym żeby było w miarę jak najoryginalniej (w szczególności wydechy te co z fabryki). Nie ukrywam, że XJRy widzę wszystkie przez różowe okulary a znam się na motocyklach przeciętnie więc chłodne spojrzenie mile widziane ;)

Czy ktoś z was zna albo współpracował z panem Rafałem?

Dzięki za pomoc,

pozdro!

Zadałem zapytanie co do wskazanego moto na forum XJR - są tam znający się o wiele więcej niż ja.

Swoją drogą to zapraszam na forum - jest kilka sztuk, które znane są na forum bardziej niż te z otomoto.

• 2 months later...

Byłem, oglądałem. Więcej info na PW.

Ten dział służy do publicznej oceny, mógłbyś tutaj opisać Swoje spostrzeżenia z oględzin...  -_-

• 3 weeks later...

To może ja skrobnę dwa słowa, ponieważ też miałem okazję obejrzeć tego "rodzyna" na żywo.

XJR warta co najwyżej paczkę fajek. Pokrzywiony śmietnik z połamanymi setami,pogniecionym zbiornikiem,podrapanymi kominami, łysymi gumami, gaźnikami wyciągniętymi z szamba i z jeszcze paroma smaczkami o których szkoda gadać.

Całości dopełniał rodzinny klan handlarzy-ojciec i synowie, którzy zgodnie twierdzili że ten motocykl to naprawdę za***ista sztuka.