Jump to content

Festyn W Parafii (Pot. Klaretyni) 14-15.06.2014

Lukas
 Share

Recommended Posts

Witam.

Na wstępie chciałbym przeprosić za zamieszanie co do daty odbycia się festynu - niestety zła informacja na stronce parafii mnie zmyliła ale poniżej są informacje 100%

U mnie w parafii (pot. Klaretyni) jak co roku organizowany jest festyn, głównie dla dzieciaków, bardzo miło można spędzić weekendowe popołudnie w rodzinnym gronie i nie tylko. Wpadłem na pomysł że w tym roku jest to kolejna okazja do spotkania się,porozmawiania oraz jakiegoś oblotu.

Teraz to pewne info:

Miejsce: Łódź, Ul. Klaretyńska 9 (odchodzi od traktorowej)

Czas: 14-15.06.2014r.

Godzina: 15-21 lub do 22 (czasem się przeciąga- w sobotę i niedziele)

Na terenie tej parafii są 2 parkingi (razem. ok. 30miejsc) lecz są też miejsca parkingowe przed samym kościołem.

Dodam jeszcze że najprawdopodobniej podczas festynu będzie można kupować losy - każdy los wygrywa + bierze udział w losowaniu głównej nagrody (nie są znane jeszcze ale w poprzednich latach były to: rowery,darmowa wycieczka z parafią nad morze dla dziecka, kina domowe)

Osobiście na pewno się pojawię raczej w cywilu ponieważ moto już jest wystawione na sprzedaż.

Każdy chętny proszony jest o pozostawienie info poniżej czy się pojawi i o której :smile:

Pozdrowienia :P

LwG

Edited by Lukas (see edit history)