Jump to content

konsti

konsti
 Share

Recommended Posts

Cześć.

Mam na imię Konstancja. Mieszkam w Łodzi (studia), chociaż pochodzę z małopolski. Odkąd pamiętam zawsze ciągnęło mnie do motocykli, choć nikt w najbliższym otoczeniu na nich nie śmigał.

Ciągle odwlekałam moment kupna pierwszego motocykla, ale miesiąc temu poczułam, że to TEN moment. Planuję kupić jakiś motorower na początek (prawko tylko B ) i zobaczyć, czy jazda faktycznie podoba mi się tak bardzo, jak się tego spodziewam :smile:

Edited by konsti (see edit history)

Witaj , jak już zasmakujesz to nie odpuścisz.Do zobaczenia na spociku w jakiś czwartek:)

Cześć

Dobry pomysł mnie motorower tak rozsmakował w 2 kółkach że teraz jest i prawko i nieco większa maszynka

Powitać i do zobaczenia. Powodzenia w szukaniu mechanika-amatora do pomocy w kupnie :pa:

Od czegoś trzeba zacząć, ale proponuję wpaść na spot, pogadać z motocyklistami to się przekonasz, żeby szybko robić prawko kat.A :biggrin: Witamy

Od czegoś trzeba zacząć, ale proponuję wpaść na spot, pogadać z motocyklistami to się przekonasz, żeby szybko robić prawko kat.A :biggrin: Witamy

Bardzo chętnie, ale kat.A dopiero za dwa i pół roku :sad2:. Więc może pomęczę się te 3 sezony na motorowerku. Albo 125 jak już wejdzie w życie nowelizacja :smile: A potem oczywiście prawko A, jak najszybciej się da :smile:

Bardzo dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie na forum :smile:

Więc może pomęczę się te 3 sezony na motorowerku. Albo 125 jak już wejdzie w życie nowelizacja

Lepszy motorower 50cc niż tłuczenie się autem po zakorkowanej Łodzi... zdecydowanie popieram.