Skocz do zawartości

Moja Luba


Arek

Rekomendowane odpowiedzi

za***isty sprzęt i fajny klimat fot, chętnie bym zrobił sesję swojego motocykla w takim środowisku. Gdzie robiłeś te zdięcia? Foty w fabryce(?) są mega. Ps. Czyżby garniak sugerował ołtarz?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złomowisko w zgierzu i dawna kotłownia-zmiękczalni FENIKSA włodzi przy brzezińskiej.Wszusko pod nosemJak ktoś chce to moge zorganizować takie sesje.Kwestia dogadania.A po ślubie to ja już jakiś czas jestem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER MOTOREK I ZA.......STA SCENERIA

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem słyszałem :decayed: no i wybudzać kolegów ze snu :decayed: :decayed: :decayed:PSJeśli się nie mylę to byłeś w Zgierzu jak ślub obstawialiśmy? czy się mylę? :huh:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No maszynka pierwsza klasa. Zawsze mi sie V-max podobał.Zdjęcia bardzo fajne :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Jeśli się nie mylę to byłeś w Zgierzu jak ślub obstawialiśmy? czy się mylę?

Tak byliśmy z Łoniakiem ale nie dałem rady na parade bo mnie nosiło już za bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak wstawić więcej zdjęć ale jak coś macie tu linkaPicasa Web Albums - Krzysztof Okrojek - Motosesja - ze złomu powstałeś w złom się obrucisz

Super sprzęt i super zdjęcia. :smile: A to jest złomowisko koło dworca PKP?

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie codziennie przejeżdżam koło tych stosów żelastwa :smile: Można tam wjechać i cykać bez problemów, czy trzeba złożyć 100 podań z załączonym życiorysem?

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie codziennie przejeżdżam koło tych stosów żelastwa :smile: Można tam wjechać i cykać bez problemów, czy trzeba złożyć 100 podań z załączonym życiorysem?

Jak się ma znajomości to wszysko można załatwić ;)A jak nie to nawiązać znajomości pomaga sok z ziemniaków, ewentualnie wyciąg z żyta :biggrin:

V-max już parę razy y Areczkiem się śmigało tylko ja to z tylu zawsze zostawałem ciężka maszyna do opanowania ale nie miłosiernie zapierd....

Nieprzesadzaj Macieju bo tak wcale z tyłu nie zostawałeś 200 na cb-1 zapier..lasz a take rzeczy mówisz.Potrafisz z tej małej wszyskie soki wycisnąć :whip:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...