Skocz do zawartości

Serwisuje Się U Kuby


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

 Przy okazji znaleźli dziurę w chłodnicy, o której nie miałem pojęcia. Po chwili rozmowy i porad już mam plan na naprawę opracowany  :smile:

 

miałem ten sam problem z chłodnicą ostatnio... też Kuba polecił firmę "GRAPOW", która w 3 godziny oddała naprawioną chłodnice. Przy okazji montażu chłodnicy wymieniłem olej, dolany został nowy płyn chłodniczy i zostały wyważone koła...

 

Kawa gotowa do wyjazdu na wakacje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dl liter po lekkim szlifie...>>pewne wartszaty<< chciały wymieniać Kuba naprawi...szacunek

Widzialem,obgladalem jest OK. zaskakujaco OK

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Centrujecie może motocyklowe koła szprychowe? Rozmiar 17, felgi wyglądają tak: Oraz w jakich kosztach i ew. wyważanie?

izjj.jpg

 

Ew. jak coś pomoże w diagnozie:

yby6.jpg

Edytowane przez KrzysiekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, mam problem w moto z elektryką. Akumulator już dwa razy z rzędu się rozładował jak jeździłem (pomimo naładowania go prostownikiem). Podejrzewam, że albo akumulator jest trup i nie trzyma napięcia, albo alternator nie ma siły do ładowania akumulatora pod czas jazdy. Dasz radę wykryć gdzie tkwi problem? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

o ja zaczynam ogarniać wszystko trochę to zajęło ale co tam petard szukałem takich BUUUMM!!!!!!!!!!!!!!już mam więc zapraszam na małe pierdo...nięcie  ;)

telefony już odbieram albo się staram   :blink:

jakby ktoś coś motor przewieść to mam takie  nowe wozidełko przyczepka_2.jpg

 

 

 

 

jak co to teleport albo Drewnowska 50 

JUŻ NIEDŁUGO SEZON SIĘ ROZPOCZYNA czas na OODDCCIINNEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   :laugh2:  :cheers:

 

a po za tym wszystkim przypominam ostatnia sobota miesiąca DZIEŃ OTWARTY !!! Narzędzia i pomoc techniczna gratis   :smile: a mam czym się bawić BUM BUM AAA!!!!

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz za ile do zobaczymy czy zadzwonimy

A dwa sprzęty czekaja na wymiane   AAA!!!  :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jak odbierze kiedyś telefon ha ha


liczę że kiedyś to nastąpi


A zresztą to poważny fachowiec trza dupsko zebrać i podjechać a pupy nie zawracać no nie Jakubko ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witaj Jakubie, a czy serwisujesz też większe skutery. Piaggio X9 125ccm. ?

Na pewno łożysko główki ramy bo jest luz.

Oraz mam problem chyba z wysprzęgleniem skutera na wolnych obrotach mimo wszystko rwie się do przodu.

Niestety kupiłem w takim stanie ale może uda się go doprowadzić do bezpiecznego stanu materii.

w tygodniu pracuje więc spokojnie mogę go na dłużej zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...