Skocz do zawartości

Serwisuje Się U Kuby


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zapraszam do serwisu samochodowo-motocyklowego który mieści się przy ul.Drewnowskiej 50

 

Nazwa firmy: SERWIS U KUBY

Rok założenia: 1998

Reprezentant: Jakub Magiera

Oferta: mechanika ,elektryka ,wulkanizacja ,klima hotel kół i opon ,geometria ,diagnostyka komp.(pełen zakres usług)

Dodatkowo: Pomoc w zakupie i ocenie stanu technicznego pojazdu przy kupnie .naprawy główne i bieżące

Adres: Łódź ul.Drewnowska 50 9-20 9-15

Kontakt:42 654 00 04 kom 605 303 253

Strona Serwisuj sie u KUBY !!!

Aktywny udział na forum; Tak

 

 

 

1 sobota miesiąca dni otwarte dla forumowiczów (kontakt telefoniczny) chętni korzystają z zasobów warsztatu czyli narzędzia i sprzęt dodatkowo służę fachową pomocą

 

Zapraszam

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z własnego doświadczenia bardzo polecam ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Byłem trochę po 8 dziś u ciebie ale warsztat był zamknięty jeszcze. No nic.Czy masz możliwość sprawdzenia w jakim stanie jest pasek rozrządu? W serwisie mówili mi, żebym nie ufał instrukcji (ona mówi że pasek wymienić przy 120 kkm) i wymienił pasek przy 80kkm. W matizie zrobiłem 90kkm i zgodnie z instrukcja wymieniłem i nic się nie działo wcześniej.Czy masz olej mobil super 2000 półsyntetyk? Wlewałem ostatnio taki i mam jeszcze literek więc nie dokupowałbym 4 literków tylko 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem w sobote u Kuby na wymianie oponek, muszę przyznać ze bardzo profesjonalne podejście, widać że dba o motocykl jak o swój. Jak będę miał problem jakiś z moto to nie zawacham się wrócić na Drewnowska pod 50:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tu dużo mówić ...... "Nie ma jak u Kuby" :biggrin: Nie dość że....fachowa pomoc http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/help.gif ... super obsługa .... :riding: . To jeszcze kawa do oporu :biggrin: :D :cheers:

 

Polecam w 100% ...Drewnowska 50 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłem, miałem zepsutą pralkę, teraz zapie*** jak głupia :DA tak na poważnie, to z czystym sumieniem mogę polecić warsztat u Kuby, profesjonalne podejście oraz narzędzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Za poradą innych forumowiczów też skorzystałem z usługi Jakubko. Muszę przyznać, że jak tylko powiedziałem, że z forum to jeszcze tego samego dnia Kuba powiedział żeby przyjechać i zerknie. Diagnoza postawiona błyskawicznie - w mojej Kijance przeciekała chłodnica i szedł dym, jak to Kuba stwierdził zgniła ze starości ;)

 

Następnego dnia zakupiłem nową chłodnicę, przyszła następnego dnia. W weekend Kuba nie miał czasu i w sumie ja tez nie miałem bo parady i zloty - ten to u niego był sam widział ile stoi autek.

Zajechałem wczoraj, chłodnica wymieniona po godzinie oczekiwania i druga godzinkę zajęła usługa. W tym czasie pogadałem z chłopakami - pozdrawiam AdamF3 który też czekał na usługę ;)

 

Jak na razie moja Kijanka jeździ, nic nie cieknie i nie paruje. Wielki plus dla Kuby - polecam każdemu. Szybko postawiona diagnoza + to, że poza kolejną oczekujących aut zrobił moje :biggrin:

Ogółem polecam!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednocylindrowce też ogarniasz bo moze katem bym podjechał :>

Kuba ma tyle roboty, że na forum praktycznie nie zagląda. Jak masz sprawę numer jest wyżej :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem u Jakubko! W mojej audi A4 coś od 2 dni buczało i waliło. Diagnoza ustalona w 30 sekund ( przegub wewnętrzny ). Dlatego tylko tam jest właściwy adres. DREWNOWSKA 50!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo dziękuje za pozytywne opinie staram się jak potrafię :smile: Co do kontaktu ze mną jest on bardzo ograniczony właśnie z braku czasu dlatego dzwońcie albo po prostu podjedzcie do mnie w warsztacie jestem zawsze uchwytny ;PAha i pamiętajcie aby wspomnieć że jesteście z forum

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem motór od Kuby, ogólny przegląd, regulator itp. Po wyjechaniu okazało się że przy włączeniu kierunku pali się bezpiecznik, nawrotka i szukanie przyczyny? Nie odpuścił do puki nie znalazł przyczyny 2,5h szukania i... jeszcze wieczorem mogłem się jarać jazdą Mega człowiek, wiedza, podejście i charyzma.Dzięki Kuba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem motór od Kuby, ogólny przegląd, regulator itp. Po wyjechaniu okazało się że przy włączeniu kierunku pali się bezpiecznik, nawrotka i szukanie przyczyny? Nie odpuścił do puki nie znalazł przyczyny 2,5h szukania i... jeszcze wieczorem mogłem się jarać jazdą Mega człowiek, wiedza, podejście i charyzma. Dzięki Kuba:)

O kurcze, w takim razie się spotkaliśmy - nie poznałem kolegi :riding:W każdym razie, odstawiam moją maszynę w nowym tygodniu na przegląd :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem motór od Kuby, ogólny przegląd, regulator itp. Po wyjechaniu okazało się że przy włączeniu kierunku pali się bezpiecznik, nawrotka i szukanie przyczyny? Nie odpuścił do puki nie znalazł przyczyny 2,5h szukania i... jeszcze wieczorem mogłem się jarać jazdą Mega człowiek, wiedza, podejście i charyzma. Dzięki Kuba:)

My też się spotkaliśmy jak odbierałeś moto. Długo Wam jeszcze zeszło. Myślałem że ten pierwszy wymieniony bezpiecznik już załatwił sprawę, a tu tyle szukania...Ja moją Cebulkę zostawiam Kubie jutro. Przez to "cykanie" w silniku, aż mnie serce boli za każdym razem jak ją odpalam... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak taka jedna sierota co się nie zna chce aftko kupić to też może takim aftkiem podjechać żeby się dowiedzieć czy warto je kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na przegląd kraty browara można się umówić?? :biggrin:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...