Skocz do zawartości

Serwisuje Się U Kuby


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

żarty na bok, poważnie potrzebuję pomocy i porady przy nim :smile: targam się ze sprzedażą albo zamianą na coś mniejszego, żeby tylko móc jeździć.. :/

Take LSD, jump into sea waves and pretend dolphin.

 

Strony WWW - www.kotyna.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bo oddałem moją cebulę do znajomego.. niestety wróciła do mnie i nie odpala

 

Jest źle

 

 

 

zakopciła spod głowicy,

 

Może spod kolektorów bo jak z głowicy to czapka w górę

 

odpalała (z pychu - sprzęgło rozrusznika CB450S

 

To była ich wada więc silnik na pół.

 

 

Podsumowując,może głowica do zdjęcia i silnik do rozpołowienia oraz ogarnięcie całej reszty wyniesie cię tyle co dałeś za moto,a jeśli w czasie rozbierania lista usterek się wydłuży to masz problem(zawsze się wydłuża,ale zależy do jakiego stopnia)
 

 

 

a potrzebuję teraz fachury z prawdziwiego zdarzenia

Fachowiec zrobi ale ty zapłacisz(tak już jest na świecie)

 

 

 

a i zapomniałem dodać, że kasy nie mam, ale nie szkodzi bo chciałem w czasie promocji "90% w dół"

 

Może źle czytam ale czy za naprawę zapłacisz?.

Reasumując po tym co opisujesz to Masz dwie opcje

 

1-kupijesz silnik olej i parę pierdołek i sam wymieniasz-wyjdzie najtaniej!

2-Sprzedajesz moto jako uszkodzone bądź na częśći.

 

Niestety usterki u ciebie nie są do naprawy w pięć minut i mechanik muśi poświęcić czas a to znowu z kolei wydatek dla ciebie.Przemyśl opcje wyżej i policz :unsure:

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę dzwonił.

 

Co się stało. Moto odpala, aku było słabe, na nowym działa. Pluje spod uszczelki, więc do zdjęcia głowicy czas-start... i tu niestety niespodzianka. Niemiła.

 

Jedna szpilka nie dokręcona, druga w połowie złamana i wklejona na sylikon..

 

Niestety, żeby rozpiąć rozrząd i wyjąć wałek już mi nie starczyło odwagi, bo trzeba też klawiaturę zdemontować i boję się, że coś rozreguluję...

 

Manual po niemiecku więcej nic nie podpowiada, a na necie też nie ma nic więcej niż hasło "odepnij napinacz rozrządu".

 

Także, wszystko w torebkach strunowych, szpilki ponumerowane. Przyszykowane, jak bóg da, dla Pana Kuby, aby zajął się cebulką :smile:

 

Pozdrawiam

Take LSD, jump into sea waves and pretend dolphin.

 

Strony WWW - www.kotyna.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebula została pozostawiona w rękach mechaników z Drewnowskiej :smile:

Słuchając opinii i własnego pierwszego wrażenia, przekonuję się coraz bardziej, że trafiła w najlepsze dla niej ręce :smile:

Take LSD, jump into sea waves and pretend dolphin.

 

Strony WWW - www.kotyna.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cebula została pozostawiona w rękach mechaników z Drewnowskiej :smile: Słuchając opinii i własnego pierwszego wrażenia, przekonuję się coraz bardziej, że trafiła w najlepsze dla niej ręce :smile:

Będzie zupa cebulowa albo czosnek jak odbierzesz ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zupa cebulowa albo czosnek jak odbierzesz

 

albo instalacja LPG w gratisie ;) Pozdro dla chłopaków, zawsze pomogą jak nie mają czasu...  :smile:

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam serwis u Kuby, zrobili mi przygotowanie do sezonu, teraz Trampek pali od pierwszego i równo pracuje. Przy okazji znaleźli dziurę w chłodnicy, o której nie miałem pojęcia. Po chwili rozmowy i porad już mam plan na naprawę opracowany  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijesz jajko ? :biggrin::D:D:D

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Będzie ktoś u Pana Kuby jakoś niedługo? Bo próbuję się dodzwonić, ale nie idzie mi to, a chcę się dowiedzieć co tam słychać  z moją hondziną...

Take LSD, jump into sea waves and pretend dolphin.

 

Strony WWW - www.kotyna.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobieni strasznie byłem w poniedziałek żeby zamontować nowe kierunki ale nie dało rady mam nadzieje że uda się w najbliższym czasie

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla Kuby za wczorajszą pomoc z kierunkami mimo strasznego obłożenia udało mu się znaleźć troszkę czasu na moją CBRe dzięki czemu dziś można spokojnie śmigać :riding:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z wami chociaż myślami  :decayed:

może już od poniedziałku zacznę odbierać telefon ... :whistling: ale jak coś to pisz postaram sie odpisać POMOGĘ WAM WSZYSTKIM tylko zadzwoń i powiedz   :hihi::laugh2: a teraz  :cheers: i :riding:

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostawiłem GS500 u Kuby, chociaż widać, że roboty mu nie brakuje i za to wielkie dzięki! Teraz tylko czekać na odbiór i cieszyć się jazdą :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

słuchajcie w związku z tym że sezon w pełni proponuje małą odcine na drewnowskiej mała nie winna nie wiadomo czym sie zakończy temin połowa sierpnia .. obiecuje że wszystkie motorki (pomniki) wyjadą do tego czasu mamy mało czasu ale wierze że wszyscy moi jak i justyny nas odwiedzicie zaczynamy odliczanie tyk tyk tyk /..

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubuś, niestety w połowie to nie bardzo bo my z Dorotą od 9 do 18 na wakacjach "zagramanicą" :biggrin:

Mam nadzieję, że na kolejną może uda się podjechać.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niewyjaśnionych przyczyn chłodnica została przedziurawiona obejma trzymającą kable próba spawania w " warsztacie "  zdesperowany człowiek o 15 w sobotę chwyta się różnych patentów wiec błyskotliwy pomysł był by zacisnąc to dwoma płaskownikami i " zatamować " wyciek tez lipa ... więc niedziela spędzona przed kompem i poszukiwania kto gdzie i nie skasuje mnie jak za zboże .. Drogą pantoflowa dostałem info o magikach z moich rejonów na śląskiej firma GRAPOW niby bawią się w to od 27 roku ...  teraz pytanie czy podejmiesz się tego tworu :biggrin: co bym nie musiał w nowa celować 700 zl .. ?  
 
 
 
 
0aim.jpg
 
5hf2.jpg
 
wvui.jpg
 
50q5.jpg
 
m6j7.jpg
 
 
 
 
 
 
v0sx.jpg
 

mój problem  ogarnięty :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...