Skocz do zawartości

Serwisuje Się U Kuby


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

nono ale słodzicie aż gupjo!!! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

a co do całej zaistniałej sytuacji grilik sie udał :drool:

właśnie wróciłem z nakładu i ide w pióra do jutro na :riding:

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie to nikt nie zaprosi na grila :sad2: wciąż muszę na suchym chlebku się męczyć choć lekarz mnie na dietę skierował wieprzowo-wołowej :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

jutro odbieram staruszka, będzie testowanie w niedziele

sprzęt przetestowany B) , Kubie nie udało się nic popsuć w moim dziadku :biggrin: , a tak już trochę poważniej..,

uszczelka pod głowicą wymieniona, przy okazji wałek rozrządu, nic już nie cieknie, gaźniki wyregulowane, stara Kawa jak na razie śmiga ;) , co do poniesionych kosztów, też tragedii nie było ;) ,

nie chciał bym za często zaglądać do jakichkolwiek warsztatów, ale jak już będę musiał, to na pewno odwiedzę jeszcze garage Kuby, chyba że nie będzie chciał już muzealnych sprzętów naprawiać ;) .., żeby jeszcze tylko te telefony odbierał, to serwis można spokojnie polecić ;) ,

 

a tak już Kuba na marginesie, to za lans moim dziadkiem po Pietrynie, powinieneś dać mu dożywotni gratisowy pakiet serwisowy :biggrin:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja również wybieram się do Kuby, do zrobienia mam to co napisali w mądrej instrukcji obsługi w kolumnie 18000 => serwis_18_tys_km :smile:

 

Kuba, wyceń robotę abym wiedział ile kasy szykować, do tego daj znać kiedy miałbyś czas na to wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakubko można u Ciebie koła wyważyć? :smile:

Kuba strasznie zapracowany - dodatkowo krawaty wiąże i usuwa ciąże - hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja postaram się w Piątek wieczorkiem odwiedzić kolegę

W piątek wieczorem to ja nie polecam odbioru osobistego, bo trzeźwy to Ty nie wrócisz :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bólem serca muszę odwołać swoją odcinkę na Drewnowskiej --> dziś właśnie załatwiłem sobie klejenie plastików i parę innych rzeczy w mojej lubej, NIESTETY

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j

W piątek wieczorem to ja nie polecam odbioru osobistego, bo trzeźwy to Ty nie wrócisz :biggrin:

 

Johny twardy zawodnik jest...:P Do teraz pamietam jak mi i Kubie rano po melango na drewnowskiej przywiozl 7daysa i jezeli dobrze pamietam piwka ktore z kubkow pilismy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem z kołem no i w rezultacie po założeniu w moto już kiera nie lata na boki i jeździ się dużo lepiej :smile: Polecam ;) Jakubko tylko nie opierdzielaj swojego pracownika po mojej wizycie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek wieczorem to ja nie polecam odbioru osobistego, bo trzeźwy to Ty nie wrócisz :biggrin:

 

No i nie zamierzam wracać :biggrin: Muszę kolegę Jakubka męczyć żeby załatwił mi taką malutką część do auta na którą już czekam pół roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie zamierzam wracać :biggrin: Muszę kolegę Jakubka męczyć żeby załatwił mi taką malutką część do auta na którą już czekam pół roku :P

 

Sprobuj w sob rano podbic:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...