Skocz do zawartości

Serwisuje Się U Kuby


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

termin umowiony na "pierwszy wolny" ;) .... Kuba a moze moja virka ma te zaparcia przez tego kwadratowego przedniego kapcia i nie chce szybciej hulac? hehe wracalem dzis od Ciebie to telepalo jakbym jechal na stalowej kanciastej obreczy )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że mamy na forum kogoś takiego, ja też skorzystam w przyszłości niedługiej, bo będe chciał posprawdzać stan techniczny mojego motorku, bo wiem że coś jest nie tak, ale nie wiem co hehe. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Ja z moim dziadkiem też odwiedzę garage Kuby, po niedzieli, zobaczymy ile chorób wynajdzie u staruszka ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze kajak na przegląd bym zaciągnął ale z kanału ciężko wytargać hihihi, no i do tego Faza by się przydał - on ma doświadczenie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno też serwisowałam moto u Jakubka i jestem zadowolona:) nawet ostatnio gdy zaliczyłam parkingówkę późnym wieczorem i połamałam klamkę od sprzęgła Kuba przyjechał, zabrał motocykl i w niedługim czasie wszystko było zrobione:) polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie (Jakubko) jak mam się z Tobą skontaktować na przyjazd do warsztatu? W ogóle nie można się do Ciebie dodzwonić, a do Twojego zakładu nie mam blisko i po drodze :whistling:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie (Jakubko) jak mam się z Tobą skontaktować na przyjazd do warsztatu? W ogóle nie można się do Ciebie dodzwonić, a do Twojego zakładu nie mam blisko i po drodze :whistling:

Kuba odbiera ale bardzo ciężko jest się dodzwonić bo ma ciągle ręce pełne roboty... najprościej jest podjechać i umówić się :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba odbiera ale bardzo ciężko jest się dodzwonić bo ma ciągle ręce pełne roboty... najprościej jest podjechać i umówić się

Dokładnie tak samo zauważyłem. To nie brak chęci Kuby tylko brak czasu na odbieranie telefonów. Suchy polecam podjechać :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w 100000000% polecam, jak wiadomo miałem wypadek, i myślałem że krzywe lagi. Serwisant (nie Jakub, wiem tylko tyle że ten Pan miał CBR F2 do stuntu, czarną taką) naprawił mi to w 10 minut, i to za darmo, chociaż chciałem mu wcisnąć pięniądze, no bo nie wypada tak za darmo. Odkręcił śrubę na dolnej półce, poluzował koło, i ustawił na nowo - uchronił mnie przed bezsensownym wydaniem 300zł na nowe lagi. P O L E C A M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Pan naprawił mi to w 10 minut, i uchronił mnie przed bezsensownym wydaniem

 

no widzisz! B) zanim coś zawyrokujesz, zawsze trzeba sprawdzić - a tak fachowe oko i 10 minut czasu ;)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój "pierdzibąk " jak go nazywa JAKUBKO po regulacji gaźniczków , jakimś czyszczeniu kraników i czegoś tam z łańcuchem też nóweczka :smile: pomijam połamaną klameczkę oczywiście z mojej pierdołowatości :smile: Polecam z czystym sumieniem !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również oddałem moto do Jakuba do naprawy lag po dość mocnym gwoździu. Wszystko złożone naprawione mam nadzieję ze pojezdze na nich długo. Również polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba sprzęty moje pod opieką Jakubka i naprawdę nie widzę opcji, żeby jakakolwiek ręka inna niż Jego albo Karola grzebała przy moich jeździdłach. Pełna profeska!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też mam za sobą wizytę u Kuby, zespawał kolanko i grosza nie wziął, ale że głupio tak za free to w najbliższym czasie jakieś :cheers: muszę dostarczyć...

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

ja też dzisiaj tam byłem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif , jutro odbieram staruszka, będzie testowanie w niedziele :smile:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...