Jump to content

biker574

biker574
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie mam na imię Marcin mieszkam w Zgierzu jestem posiadaczem motocykla Honda CB 500,,Cebulka''. pozdrawiam forumowiczów .

oj bardzo przepraszam nie doczytałem odnośnie powitania i chyba nie za dobrze mi to wyszło przepraszam i obiecuję poprawę

tak jestem na zgierskim forum poznaję nowych motocyklistów ze swojego rejonu bo to zawsze blizej jakby na jakis wypadzik.zima szybko minie mam nadzieje i pośmigamy myślę z chłopakami ze Zgierza

ludzi w zgierzu masa jeździ wiec bez problemu znajdziesz kolegów czy nawet tu na forum...podpowiem Ci że zgierscy bikerzy spotykają się latem na Malince w każdy czwartek już tak od godz 17tej...ale też wyczytałem że otwiera się przystań dla motocyklistów u nas w zgierzu :cheers:

ludzi w zgierzu masa jeździ wiec bez problemu znajdziesz kolegów czy nawet tu na forum...podpowiem Ci że zgierscy bikerzy spotykają się latem na Malince w każdy czwartek już tak od godz 17tej...ale też wyczytałem że otwiera się przystań dla motocyklistów u nas w zgierzu :cheers:

dzięki za info pewnie latem spotkamy sie w wiekszości

dzięki za info pewnie latem spotkamy sie w wiekszości

e tam latem... wiosną za jakieś 3,5 miesiąca :smile: ledwo co odstawiłem moto a już licze ile zostało do końca marca (tak mniej więcej śniegi odpuszczają)

e tam do wiosny.... w święta ma być +8st to jak znalazł i jechać na msze świąteczną,taka okazja i nie skorzystać ? :riding:

SiemankoDokładnie. Na co tu czekać? Ja znowu byłem odpalić maszynkę i nie obyło się bez kilku kilometrów w koło komina :smile: Jak słysze o temp +8 to nic tylko się ubierać i latać także może do zobaczenia wcześniej :smile: