Skocz do zawartości

Garaż Na Rogu Kusocińskiego/popiełuszki - Retkinia


Bruce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wynajmuje garaż na rogu Kusocińskiego i Popiełuszki dokładny adres to Kusocińskiego 143. W tej chwili trzymam tam puszkę i moto, ale puszka tam stoi tylko dlatego że płace więc trzeba wykorzystać:smile:  zmieści się w nim bez problemu 4 moto (moje + jeszcze 3) wiec szukam kogoś do współdzielenia. Garaż z blachy falistej -  znajduje się na parkingu strzeżonym. Koszt miesięczny to 220 dzielony na liczbe motocykli  czyli wychodzi 55 w przypadku 4 sztuk. Widziałem że pare moto stoi po chmurka gdzie płatne jest 60zł/moto wiec może ktoś z tych osób się zdecyduje:) Zdecydowanych i ewentualnie chętnych proszę o info na priv. Oferta aktualna od zaraz :smile:

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Przepraszam ze dopiero teraz pisze ale urlopowałem nabijając kilometry w bieszczadach :smile:

 

Generalnie tuż przed wyjazdem zrezygnowałem z tego garażu choć byli chętni do współdzielenia.. Właściciel stwierdził że bierze odpowiedzialność tylko za jedno moto które jest na umowie a za pozostałe już nie..i w przypadku pożaru tylko ja odzyskałbym kase z ubezpieczenia.. A nikt przy zdrowych zmysłach nie wstawi do garażu maszyny gdzie nie ma ubezpieczenia.. w ten sposób sprawa nabrała wody w usta...

 

W tej chwili wynajmuję wiatę na Popiełuszki przy kościele gdzie stoi tylko moto i zmieści się jeszcze jeden lub dwa.. więc jakby ktoś był zainteresowany takim wariantem to info na priv.

Edytowane przez Bruce (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...