Jump to content

Arek

Arek
 Share

Recommended Posts

Witam wszyskich braci motocylistów,zwłaszcza tych imprezowych których zdążyłem już poznać w ubiegłą sobotę :cheers: .Na moto śmigam już kilkanaście lat, jeśli chodzi o sprzęt pokonałem bardzo długą i wyboistą drogę licząc od komara poprzez inne wiejskie sprzęty,dotarłem do prawdziwych motocykli. Cztery lata temu poznałem jednak moją miłość.Od tego czasu przestałem dosiadać inne.Niestety moja luba poległa w wypadku w 2008 roku.Mimo usilnych prób reanimacji odeszła na tamten świat(ze złomu powstałeś w złom się obrucisz).Po kilku miesiącach pogodziłem się ze stratom zakończyłem żałobe i związałem się z jej siostrą bliżniaczką którą dosiadam do dziś.Tak wygląda w skrucie moja historia.

Witam serdecznie :)pamiętaj że ojciec Jakub jak pierdolnie kazanie to nie ma ch*ja we wsi :P więc zapraszamy na pastorałkę :biggrin:

witamy serdecznie :riding:

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Witaj

╭━━━━╮

┃╭╮╭╮┃

┗┫┏━━┓┣┛

┃╰━━╯┃

╰┳━━┳╯

╲╲╲╲

witamy

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Tak, o forum dowiedziałem się od tutejszych bywalców :smile: kolega kolegi,koleżanka koleżanki itd.A na pastorałke mam cichą nadzieje podjechać.

siemanko :smile:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile: