Jump to content

Shimen

Shimen
 Share

Recommended Posts

Witam! Mam na imię Szymon, lat 28. Przygodę z jednośladami rozpocząłem kilka lat temu od skuterów i motorowerów. Fachową wiedzę na temat motocykli przekazywał mi natomiast mój dobry kolega z pracy - śp. Krzysztofor. To on tak naprawdę zaraził mnie tą tematyką. Obiecałem sobie też, że zrobię prawo jazdy kategorii "A".

To wszystko sprawiło, że w 2012 roku wreszcie się zdecydowałem. Zdążyłem idealnie przed zmianami przepisów - przy tej okazji pozdrowienia dla instruktora Przemka (przemo2310), który nauczył mnie poruszać się po ulicach naszego miasta (jeszcze wtedy w Auto Szkole Turbo w Pabianicach).

Od zeszłego sezonu jestem szczęśliwym posiadaczem swojego pierwszego motocykla - Kawasaki GPZ 500S. Nie ma on może powalających osiągów, ale jak dla mnie w zupełności wystarczy. Na temat FŁM dowiedziałem się oczywiście z internetu. Forum przeglądam już od dawna, a teraz zdecydowałem się zarejestrować.

Mieszkam na Chojnach, a moją czarną Kawę można spotkać na ulicach Łodzi i okolic (zwłaszcza na drogach Powiatu Łódzkiego Wschodniego). Dziękuję za uwagę i do zobaczenia w trasie! LwG! :smile:

jak Kawa, to tylko w wersji black ;)

Przywitał.

Powitać. Znałem dobrze Krzyśka, może się nawet nie raz widzieliśmy. Pozdrawiam kolegę :smile:

Cześć!

A ja miałem czerwoną GPZ-tę i też uczył mnie Przemo w Turbo :smile:

Cześć!

A ja miałem czerwoną GPZ-tę i też uczył mnie Przemo w Turbo :smile:

Może czas pójść tą samą drogą - poprzedni właściciel mojej GPZ-y też przesiadł się akurat na SV650 :smile: