Skocz do zawartości

Shimen


Shimen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam na imię Szymon, lat 28. Przygodę z jednośladami rozpocząłem kilka lat temu od skuterów i motorowerów. Fachową wiedzę na temat motocykli przekazywał mi natomiast mój dobry kolega z pracy - śp. Krzysztofor. To on tak naprawdę zaraził mnie tą tematyką. Obiecałem sobie też, że zrobię prawo jazdy kategorii "A".

To wszystko sprawiło, że w 2012 roku wreszcie się zdecydowałem. Zdążyłem idealnie przed zmianami przepisów - przy tej okazji pozdrowienia dla instruktora Przemka (przemo2310), który nauczył mnie poruszać się po ulicach naszego miasta (jeszcze wtedy w Auto Szkole Turbo w Pabianicach).

Od zeszłego sezonu jestem szczęśliwym posiadaczem swojego pierwszego motocykla - Kawasaki GPZ 500S. Nie ma on może powalających osiągów, ale jak dla mnie w zupełności wystarczy. Na temat FŁM dowiedziałem się oczywiście z internetu. Forum przeglądam już od dawna, a teraz zdecydowałem się zarejestrować.

 

Mieszkam na Chojnach, a moją czarną Kawę można spotkać na ulicach Łodzi i okolic (zwłaszcza na drogach Powiatu Łódzkiego Wschodniego). Dziękuję za uwagę i do zobaczenia w trasie! LwG! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Kawa, to tylko w wersji black ;)

 

Przywitał.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Znałem dobrze Krzyśka, może się nawet nie raz widzieliśmy. Pozdrawiam kolegę :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

A ja miałem czerwoną GPZ-tę i też uczył mnie Przemo w Turbo :smile:

Może czas pójść tą samą drogą - poprzedni właściciel mojej GPZ-y też przesiadł się akurat na SV650 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy na Forum :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...