Jump to content

Rejestracja Z Własnym Imieniem

Muodyv6
 Share

Recommended Posts

Siemka, orientuje się ktoś ile kosztuje zrobienie imiennej tablicy?? , nie chodzi mi o te z allegrosza z twoją ksywką tylko normalną rejestracje?Bo niedługo cebrę przerejestrowywuję i mam zamiar zrobić właśny napis

Siemka, orientuje się ktoś ile kosztuje zrobienie imiennej tablicy?? , nie chodzi mi o te z allegrosza z twoją ksywką tylko normalną rejestracje?Bo niedługo cebrę przerejestrowywuję i mam zamiar zrobić właśny napis

1000 zło przepraszam, motocykl zdaje się 500 zł, bo jedna tablica :smile: Edited by Patrycja (see edit history)

i będziesz miał do końca aż sprzedaż ktoś kto nie zmieni województwa będzie ją miał tak że szykuj sobie albo uniwersalną albo szukaj rafała jako kupuącego albo E0 600f3

Myślałem na początku zrobić Muody. ale lipton właśnie z tym co mówisz ktoś kupi i jeździ , bym mu musiał ukraść tablice chyba;D , dlatego i tak mam czas do maja więc coś wykminię

spotkać np. auta z wyróżnikiem indywidualnym CHWDP (niewtajemniczonych informujemy, że skrót ten gwałtownie podnosi ciśnienie policjantom).Poprostu Yebłem;D haha

Kumpel w Evo 10 jak sie nie mylę ma P0 ssij ;POgólnie fajna koncepcja tylko jak dla mnie do tego trzeba sobie kupic fajna maszynę na wiele sezonów ;)wiec w moim wypadku dopiero pomysle nad tym przy cbr 1000

Jakieś miesiąc temu rejestrowałem Cienia i pytalem o tablice imienne dokladnie nie pamiętam ile ale coś w przedziale 600-660zł w przypadku motocykla ...zrezygnowałem bo wiadomo cena i tablica idzie z pojazdem,ale też babka powiedziała że mają się przepisy zmieniać i chcą wprowadzić aby taka rejestracja została dopisana do osoby a nie pojazdu..więc trzeba czekać jak to się zmieni wtedy można kase wyłożyć :riding:

a mi sie wydaje ze w motocyklu to nie potrzebna sprawa, latwiej beda Cie kojarzyc jak np przelezisz gdzies za szybko czy na ciemno żółtym... lepiej być szybkim i anonimowym:D

ja mam imienną już drugi raz, a ze sprzedażą to jest tak ze i tak nowy właściciel ma obowiązek przerejestrować pojazd.A policja zawsze na mnie lepiej patrzy bo niedość że blacha nie zagięta to jeszcze harakterystyczna.

• 1 month later...

ja mam imienną już drugi raz, a ze sprzedażą to jest tak ze i tak nowy właściciel ma obowiązek przerejestrować pojazd.A policja zawsze na mnie lepiej patrzy bo niedość że blacha nie zagięta to jeszcze harakterystyczna.

No raczej nie ma już obowiązku przerejestrowania.

ale z tego co ostatnio czytałem w jakimś piśmie motoryzacyjnym to imienne podobno chciał nie chciał trzeba zmienić mimo wszystko