Skocz do zawartości

Grill Z Dzieciakami Z Dd2 - 8.06.2014


salat

Rekomendowane odpowiedzi

Chemiczna Malina

Informacje natychmiastowo uaktualnione

http://wojewodanoise.pl/newspost/grill-z-dzieciakami-flm/

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę tak po 12tej ja plecak i suzi i gumisie też ze sobą zabiorę, pora poznać zacne grono.

Motocykle są jak wódka..prawdziwa jazda zaczyna się od litra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka bangla jak trzeba.

 

Zacna idea. Będę pewnie w godzinach przepołudniowych :smile:

 

 

EDIT: no i kiszencja. Firma zadbala, zebym mial inne zajecia w niedziele, wiec niestety... bede czekal na kolejny raz.

 

 

Rozumiem, ze poza teren nie wyjezdzamy, wiec nie zabierac dodatkowego kasku?

Edytowane przez KLOSZ (wyświetl historię edycji)
Zdrowko

KLOSZ

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™

Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma kask S to napewno się przyda, ja wezmę dodatkowy ale mam tylko XL

Zapraszam też po południu bo dzieciaki najbardziej się cieszą jak motocykliści są cały dzień

Zbiórki nijakiej nie planujemy ale jak ktoś jedzie na 10 z okolic górnej to możemy się jakoś umówić

Edytowane przez salat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiczna Malina

Jest prośba ode mnie - dziewczyny z Airsisters będą potrzebowały przedłużacz sporej długości, jeżeli DD nie posiada (a nie pamiętam) to może ktoś mógłby udostępnić swój?

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sala

Salat, mogę podrzucić Pudło z Pierdolami,Które moglibyście jutro Wykorzystać, Może jako nagrody w Jakichś konkursach...jeśli Zdążę wrócić do Lodzi to chętnie Się pojawię późnym popołudniem. Napisz czy Jesteście Zaintetesowani zrobić użytek z Gadżetów o komu je zostawic Dziś w DD żeby Trafiły w Wasze ręce. Pozdrawiam i oby Więcej podobnych inicjatyw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałam  potwierdzenie od Pawła " Minia",że wpadną ok 13 30 brygadą Willis Auto camus :smile:  na ten moment nie wiemy czy autko bedzie jedno czy tez kilka, sie zobaczy  ;) niegdys w Pogotowiu zrobili tym nie zla furrore wsrod dzieciakow, mysle,ze w tym bedzie podobnie:) niezaleznie od ilosci  takze bedzie kojena fajna atrakcja dla dzieciakow z mozliwoscia oczywiscie przejazdzek ;)

Edytowane przez Dadza84 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brutta dało by radę jakoś dzisiaj umówić po to pudło? Mogę gdzieś podjechać ewentualnie wieczorem będę w manu bo jak zawiedziesz do dd dzisiaj to może być problem z ukryciem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Sławka bigos i "Wurst" były mega pyszne, towarzystwo dopisało i dzieciaki miały frajdę. Pozdrowienia dla wszystkich co byli  :moto:

honda_600_f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłam i nie żałuję. Po raz pierwszy jechałam z plecaczkiem:) Dobrze że miał na oko jakieś 20 kg :smile:  Dzieciaki są super, pewnie częściej je będę odwiedzała:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...