Jump to content

Festyn W Niesięcinie Z Okazji Dnia Dziecka 7.06.

Mała
 Share

Recommended Posts

post-286-0-92326200-1401141709_thumb.jpg

Moi znajomi strażacy z OSP organizują Dzień Dziecka w Niesięcinie. Będzie wystawa motocykli (głównie HD) a także będzie wystawiony bolid z Shell Eco-marathon, którym jeździłam :smile: Kto nie mógł przybyć na prezentację na PŁ to będzie okazja go zobaczyć (Niesięcin nie jest daleko od Łodzi  :riding: ) Dla dzieci też są przewidziane atrakcje więc jak najbardziej zapraszam całe motocyklowe rodziny :smile:

7 czerwca (sobota) godz. 15;00 OSP Niesięcin 

Jak pogoda pozwoli to wpadniemy z Gonia jak będziemy wracać z dd2

chylon grill z dzieciakami z DD2 jest w niedzielę a festyn w Niesięcinie w sobotę :smile:) mam nadzieję, że te deszcze do tego czasu już się skończą.

Nie no Chylon dobrze napisał.

DD2 w niedziele, szescio dniowy grill i powrot do domu przez Niesiecin :biggrin: :D :biggrin:

Nie nabijać się nie lukłem na temat dd2 i dla tego ta pomyłka

Choroba, jak jest jakiś fajny meeting i to niedaleko od chałupy, to ja muszę być akurat w Krośnie... :wacko:

Przypominam o festynie :biggrin: to już za dwa dni, pogoda zapowiada się całkiem niezła;)

Witam.

Leci ktoś z Łodzi na ten Festyn? Z chęcią bym się zabrał - prosze o szybkie info czy ktoś leci :smile:)

Witam.

Leci ktoś z Łodzi na ten Festyn? Z chęcią bym się zabrał - prosze o szybkie info czy ktoś leci :smile:)

Ja będę z polesia :smile:

Ja będę z polesia :smile:

To może się gdzieś spotkamy i polecimy razem ? ja i tak bd jutro po Łodzi latał w okolicach galerii lecz raczej wyrusze z teo ale to nie problem by gdzieś po drodze się umówić i spotkać.

To może się gdzieś spotkamy i polecimy razem ? ja i tak bd jutro po Łodzi latał w okolicach galerii lecz raczej wyrusze z teo ale to nie problem by gdzieś po drodze się umówić i spotkać.

Ja się podpinam.

Zapodaj miejsce i godzinę.

Tyle, że tym razem z większą rezerwą na spóźnialskich poproszę,

by nie wyszło jak z Częstochową ;)

Edited by Cumulus (see edit history)

Kto chce polecieć z Nami serdecznie zapraszam na shella przy traktorowej 18 pomiędzy rabienska a rojna na godz 14 czekamy ok 20 min i lecimy na miejsce. Zapraszam rowniez by pisac poniżej kto jest chętny i kto sie podłączy. Pozdrawiam do juterka i szerokości

Tam się zaczyna wszystko od 15 więc nie ma co przyjeżdżać zbyt wcześnie :smile: ja tym razem będę w "cywilu" albo biegać z aparatem albo malować twarze dzieciom, ale na pewno się zobaczymy gdzieś  ^_^

My lecimy na pewno z Dorotką, będziemy na Traktorowej na Shellu ale proponuję zrobić wylot o 15:00. Tak jak mała napisała połowa atrakcji o godz 15:00 nie będzie jeszcze funkcjonować i nie ma co być za wcześnie.

Ten wypad osobiście zaliczam do udanych :smile:

Miło spędzone popołudnie

Niesięcin poza wystawą paru fajnych starych sprzętów nie miał generalnie nic do zaoferowania. A szkoda bo mogło być fajniej. Za to ekipa doborowa, pozdrawiam  :smile:

dan-erłan

Nawet zwyklej wody nie mozna bylo kupic..tylko browar:) niopodal w zgierzu duzo lepiej..przynajmniej muza jakas leciala

to prawda, więcej atrakcji było dla dzieci bo to festyn dla nich był tak na prawdę, a ciekawsze rzeczy czyli pokazy strażackie były dopiero później jak pojechaliście. nie mniej jednak dobrze było Was zobaczyć, taka miła  chwila przerwy od malowania nieznośnych dzieciaków  :laugh2:  

Edited by Mała (see edit history)