Skocz do zawartości

Zimowanie


Jurasldz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś już był ostatni mój wyjazd motocyklem, chyba czas już zacząć jeździć na rowerze;] . OK 11 jeszcze sie dobrze jechało, ale juz o 15 d*pa latała okropnie , jezdnia mokra , jechałem sztywno jak bym miał kija w tyłku. Możliwe że przez moje małe doświadczenie , ale wole już schować motocykl i wyjąć go jak temperatura skoczy troche wyżej ;] . Chociaż jednego motocykliste dziś widziałem chyba jakąś CBR lub Na Yamaha R na ul. Piotrkowskiej , może ktoś z was? Teraz czekać ... oby do wiosny

Edytowane przez Suchy-wolk
Jaki to ma związek ze zlotami, spotkaniami itd.? - Przenoszę! (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego bzyka to już od dawna jestem zmuszony zimować, bo nie mogę dogadać się z gaźnikiem, a nie mam kasy na zakup nowego, z resztą kombinuję małą modyfikacje, co wiąże się z dodatkowymi kosztami niestety.... :sad2:

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość z nas łącznie ze mna bedzie przez zime chomikować kase , aby na sezon mieć motorek odpicowany jak nowy. JA poprostu musiałem jeszcze pojeździć ;] i sie nacieszyć nowym prawkiem :P , mam nadzieje że zima bedzie krótka i sroga ;] bo jak mam nie jeździć to chociaż żeby snieg był i mróz . Ale tylko do lutego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie puki śnieg w górze to można jechać a pogoda kusi coraz bardziej dzisiaj to chyba z 8 w plusie było to o jakim zimowaniu mowa panowie

my już zimujeny a dziewczyny na motorki wychodzą (my na piwko) http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my już zimujeny a dziewczyny na motorki wychodzą (my na piwko) http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

No właśnie. Wstyd panowie motórzyści. Na zimę jeszcze przyjdzie czas. :biggrin:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...