Skocz do zawartości

REJESTR MOTOCYKLI


Adamoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy temat dałem w dobrym dziale więc proszę nie bić :biggrin: Zachęcam wszystkich do zarejestrowania swoich maszyn na stronie http://www.rejestrmotocykli.pl/ ;) Nie uchroni to naszych maszyn przed kradzieżą lecz zawsze może pomóc gdyby nam skradli nasze cudo (czego nikomu nie życzę). Myślę że temat warto podpiąć/podkleić ;) rejestr oczywiście jest darmowy. :smile:

 

Suchy : Temat podpięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przydatne są tylko zapewne większość motocyklistów zajmie się tym tematem zbyt późno znając życie Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

co prawda dopisałem się do nich i też wożę naklejkę i jestem tam zalogowany ale chciałem zapytać po za tym że podajemy wszystkie dane motoru i nasze dane to czy komuś udało się przy pomocy tej strony, lub kontaktu ludzi z tej strony dzięki uczestnikom tam zapisanych odzyskać motocykl? lub części?

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

I ja się zalogowałem.Czy działa czy ktoś tam zagląda - nie wiem.Wiem natomiast że naklejka na pewno nie zaszkodzi a wolał bym nie być kolejnym

ale cóż, "mądry polak po szkodzie"

Tak z innego punktu widzenia... To podzielcie się informacją gdzie można w fajny estetyczny sposób umieścić tą naklejkę.Może nawet jakieś foty wrzucicie. Ja puki co nie mam na to pomysłu :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

do tej pory nie wpadła mi w oko taka naklejka na żadnym motocyklu

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja chciałbym uczulić na sprowadzane moto z wysp,otóż kupiłem takie moto w pażdżierniku zeszłego roku ale nie zarejestrowałem od razu tylko zabrałem się za to tydżień temu.

Okazuje się że od jakiegoś miesiąca są nagminnie podrabiane dowody rejestracyjne i jest tego naprawdę dużo  , w urzędzie komunikacji mają specjalne wytyczne wzory itp. a najlepsze jest to że ta kobitka mi mówi że takie moto ona zarejestruje ale zgłasza to na policję i to ona się tym zajmuję .

Gdy bym rejestrował moto od razu po zakupie , nie było żadnego skrupulatnego sprawdzania dowodów problem powstał jakiś miesiąc temu, miałem trochę stresa ale okazało się że z moim jest ok. kamień z serca.

Ale jak by ktoś z forum kupował takie moto radzę sprawdzić papiery przed zakupem , podobno są zrobione idealnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też tam mam zarejestrowany i naklepka przyklejona. Przez to, że nie jest duża może nie rzucać się w oczy ale usługa darmowa więc czemu nie skorzystać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedą grzebać przy stacyjce to zobaczą, a jak mają to w doopie to nie ważne jak dużą byś miał naklejkę na cały bak to i tak Ci gwizdną ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...