Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
Adamoo

REJESTR MOTOCYKLI

Polecane posty

Adamoo

Nie wiem czy temat dałem w dobrym dziale więc proszę nie bić :biggrin: Zachęcam wszystkich do zarejestrowania swoich maszyn na stronie http://www.rejestrmotocykli.pl/ ;) Nie uchroni to naszych maszyn przed kradzieżą lecz zawsze może pomóc gdyby nam skradli nasze cudo (czego nikomu nie życzę). Myślę że temat warto podpiąć/podkleić ;) rejestr oczywiście jest darmowy. :smile:

Suchy : Temat podpięty.

krzysiek

To ja dorzucę link do Ogólnopolskiej Bazy Skradzionych Motocyklihttp://skradzionymotocykl.pl/baza/

Suchy-wolk

Tak, przydatne są tylko zapewne większość motocyklistów zajmie się tym tematem zbyt późno znając życie Dołączona grafika

ffojtus

zapewne masz rację, ale cóż, "mądry polak po szkodzie" w końcu :P

gosiamil

wczoraj sie zarejestrowalam - chociaz mam nadzieje, ze nigdy mi sie to nie przyda ;)

ffojtus

jeszcze tylko naklejeczkę dostaniesz, jak się uda spotkać na jakimś mini-zlocie, to podsunę Ci pomysł z fajnym miejscem na hornecie ;d

Muodyv6

jejku dopiero wczoraj mi wysłali naklejkę;d czekałem 2 tyg;p

ffojtus

to i tak nie jest najgorzej :P

JAKUBKO

co prawda dopisałem się do nich i też wożę naklejkę i jestem tam zalogowany ale chciałem zapytać po za tym że podajemy wszystkie dane motoru i nasze dane to czy komuś udało się przy pomocy tej strony, lub kontaktu ludzi z tej strony dzięki uczestnikom tam zapisanych odzyskać motocykl? lub części?

Muodyv6

Wiesz co , nie wiem dokładnie ale coraz więcej motorów widzę z tą naklejką więc jednak coś w tym musi być;]

Sailor

I ja się zalogowałem.Czy działa czy ktoś tam zagląda - nie wiem.Wiem natomiast że naklejka na pewno nie zaszkodzi a wolał bym nie być kolejnym

ale cóż, "mądry polak po szkodzie"

Tak z innego punktu widzenia... To podzielcie się informacją gdzie można w fajny estetyczny sposób umieścić tą naklejkę.Może nawet jakieś foty wrzucicie. Ja puki co nie mam na to pomysłu :smile:

Muodyv6

Przy stacyjce na półce że gdy wsiadasz na Moto widzisz ją odrazu Ja tak zakładam i myślę że najlepsze miejsce

Thebestof78

do tej pory nie wpadła mi w oko taka naklejka na żadnym motocyklu

Zidus

To słabo przyglądałaś się mojej Kawie :smile: Mój był zgłoszony, naklejka przyszła w kopercie, fajna wypukła, nakleiłem koło stacyjki i było git :biggrin:

rooland

również ją posiadam :smile: i również koło stacyjki.

Julka

Ten temat przewinął się już kilka razy, zwłaszcza przy zgłaszaniu kradzieży motocykli. Oczywiście r6 obecna! :smile:

MateuszZR7

Ja również posiadam taką naklejkę ;)

AndrzejCBR

Ja tez posiadam przy stacyjce:)

gładki

Ja chciałbym uczulić na sprowadzane moto z wysp,otóż kupiłem takie moto w pażdżierniku zeszłego roku ale nie zarejestrowałem od razu tylko zabrałem się za to tydżień temu.

Okazuje się że od jakiegoś miesiąca są nagminnie podrabiane dowody rejestracyjne i jest tego naprawdę dużo  , w urzędzie komunikacji mają specjalne wytyczne wzory itp. a najlepsze jest to że ta kobitka mi mówi że takie moto ona zarejestruje ale zgłasza to na policję i to ona się tym zajmuję .

Gdy bym rejestrował moto od razu po zakupie , nie było żadnego skrupulatnego sprawdzania dowodów problem powstał jakiś miesiąc temu, miałem trochę stresa ale okazało się że z moim jest ok. kamień z serca.

Ale jak by ktoś z forum kupował takie moto radzę sprawdzić papiery przed zakupem , podobno są zrobione idealnie .

Broto

a do Bandziora przy stacyjce ciężko bo za duża (jak na gabaryty tej naklejki to mocne słowa :biggrin: ) ale jakoś tam ją nakleiłem ;)

xanton

Też tam mam zarejestrowany i naklepka przyklejona. Przez to, że nie jest duża może nie rzucać się w oczy ale usługa darmowa więc czemu nie skorzystać? 

Broto

jak bedą grzebać przy stacyjce to zobaczą, a jak mają to w doopie to nie ważne jak dużą byś miał naklejkę na cały bak to i tak Ci gwizdną ;/

Szara

Z tą nalepką fajna sprawa ale na razie czekam na nią ponad dwa miesiące  :/

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować