Jump to content

Przemski

Przemski
 Share

Recommended Posts

Chociaż dołączyłem do Naszego forum kilka miesięcy temu to dopiero teraz wszedłem się przywitać za co wszystkich b. przepraszam :smile: Na forum trafiłem szukając jakiegoś info i w ten sposób przyjechałem na kaloryfer. Pierwsze spotkanie i od razu wypad na AirShow w Radomiu. Jeżdżę starą Kawą GPZ z 92r. Kupiłem ją od 3 właściciela w naprawdę fajnym stanie i jest to mój pierwszy motocykl. Przed kupnem długo zastanawiałem się na co się zdecydować jednak opinia wielu osób się potwierdziła i był to trafiony wybór. Lekki, tani, zwrotny, ekonomiczny i w miarę mocny motocykl świetnie sprawdza się podczas nauki i wybacza wiele błędów głównie dlatego, że jego waga wynosi około 200kg z pełnym bakiem a przyspieszenie (katalogowe 5,5 do setki:) nie jest już tak zawrotne a i tak uczy pokory. Teraz już trochę brakuje i mocy i kg bo przy większych prędkościach wiatr zaczyna 'rzucać' moto. Forum cały czas się rozwija a, że jestem społecznikiem i na dodatek wszystko związane jest z moto miło jest być członkiem takiego klubu. Zawodowo siedzę w ubezpieczeniach a że dzieci w domu nie płaczą każdy wolny weekend i każdy wolny wieczór latam Kawą na COMiK (Codzienny Objazd Miasta i Okolic : ). Witam wszystkich i do zobaczenia na spotkaniach, zlotach i wypadach. Pzdr Przemo

witam również . ja swojego gpz mam z 1993 r i nie uważam że jest stary . teraz jest w trakcie odświeżania lakieru . potwierdzam że moto się zajefajnie prowadzi . jak coś to staw foty w nasze motocykle . jak się zrobi cieplej to porównamy maszynki :cheers:http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

Cześć, cześć wszystkim raz jeszcze :)Suchy, oczywiście, że nie musisz przypominać ale uwierz, że nie miałem pojęcia, że trafiłem na admina :decayed: - co oczywiście nic nie zmienia. Najlepszy był fakt, że mniej interesowały nas te 'samolociki' a najważniejsze były kilometry do przejechania :riding:Emil z Tobą i z Suchym też spotkałem się niezłym przypadkiem na mocno wieczornym, niezapowiedzianym wypadzie na miasto w jakimś Mc-u :riding:Miło powspominać ten wieczór bo później na della przyjechało kilka moto a Suchy 'częstował' świeżymi ulotkami FŁM.Co do sylwestra to mam wstępne plany umówione już wcześniej. Z przykrością więc muszę odmówić bo widzę, że naprawdę fajnie się tu wszystko rozkręca i organizuje. :riding: :riding: :riding: