Jump to content

mrborsuk

mrborsuk
 Share

Recommended Posts

Witajcie

Mam na imię Michał jestem z Łodzi (stoki) i obecnie poruszam się motocyklem Suzuki GSR 600. Przygodę z motocyklami rozpocząłem jako nastolatek od komara poźniej był ogar i mz kuzyna. Od tamtego czasu minęło jakieś 16 lat i temat motocykla wrócił. W zeszłym roku razem z żoną zdaliśmy prawko i kupiliśmy motocykl, niestety na razie jeden. Jak tylko uznam że ogarniam moto i nie przyniosę wstydu to napewno pojawie się na czwartkowym zlocie.

Do zobaczenia na łódzkich drogach...

Suchy-wolk

Jesteś ze stoków?! Toż to prestiżowa dzielnica motocyklowa, musimy się spotkać i  :cheers:

Witamy!

Powitać.

Tak jak reszta napisała zapraszamy na spotkania czwartkowe. Jak ja zaczynałem jeździć to pierwsze trasy robiłem właśnie z FŁM i jeszcze jakoś żyję ;):decayed:  tak więc i Ty dasz rade :riding:

Dzięki za słowa otuchy... w takim razie jak tylko pogoda dopisze to za tydzień jestem by poznać Was osobiście. Ten czwartek niestety odpada muszę skończyć wdrożenie systemu w nowo otwierającej się restauracji ( w naszym motoryzacyjnym klimacie zdradzę...) na Jana Pawła po dawnym Macdonaldzie :smile: W przyszłości może być fajna miejscówka na spotkania. :cheers:  :eat:

Czołem - witam Was oboje! Też jestem trochę "świeży", ale na czwartki (byłem RAZ :smile:) namawiam!

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...