Skocz do zawartości

Ekspert Kawasaki Odpowiada Na Pytania


Kawasaki

Rekomendowane odpowiedzi

@Olo

We Francji blokują motocykle seryjnie, sieci dealerskiej Kawasaki w Polsce można nabyć przepustnice podciśnieniowe do wersji odblokowanej/seryjnej, proszę sprawdzić również dysze główne bo te również się różnią w wersji zdławionej. (zapraszamy do dealerów Kawasaki).

 

@Wideyed

Przykro mi ale nie mamy takich informacji jak długość przewodów hamulcowych. Polecam pomiar z natury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

jak długo możemy jeszcze liczyć na letnie promocje Kawasaki? Chciałbym kupić nowiutką białą Ninję 300 ABS, ale dopiero w połowie sierpnia - zdążę?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Piszczy" mi tylny hamulec w czasie jazdy tak - jak by klocek ocierał o tarczę... Zauważyłem, że cały zacisk jest luźny. Czy to ma tak być czy trzeba to dokręcić? Trochę to denerwujące w czasie jazdy no i dochodzi zużycie...

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A też mam takie małe pytanko.
Kawasaki GPX 600 96r. (na profilowym) - jaką ma pojemność zbiornik baku? Wszędzie znajduję ze 18-19. Jeśli tak, to jaka jest rezerwa ? A mianowicie przy samej końcówce (jeszcze nie rezerwa) zalewając pod sam korek wchodzi mi jakieś 11 litrów.  Czy to możliwe, że ta "końcówka" jest, aż tak wielka ?

Edytowane przez kamilTsn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigam na zecie 1000 2010r. Chciałbym zmienić żarówki w reflektorze na bardziej widoczne-np barwy białej (led czy jakieś wynalazki Philipsa) - Co możecie polecić?

I pytanie...ciężko jest wyciągnąć żarówki krótkich i długich świateł....jaki jest typ tych żarówek (przejrzałem instrukcję ale w niej nic nie piszą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Mam Kawasaki Ninja ABS 300. 6 tys na liczniku. Wczoraj przy hamowaniu pojawiły się odgłosy, coś takiego jak w samochodzie złapie zacisk i powiedzmy przy ruszaniu ciągle "rzęzi" i "haruje". tutaj to samo. Nawet w czasie jazdy już słychać odgłosy. Co tu mogło się zepsuć ? Można z tym podjechać do serwisu czy też moto na lawetę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...