Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
RUDY 600

Confederate Hellcat X132 - Komu Się To Coś Podoba

Polecane posty

Arecki_ELW

Taki potworowaty i dla singla.. :DWygląd to dla mnie druga sprawa, na pierwszym miejscu jest kwestia jak tym by się jeździło...

RUDY 600

Taki potworowaty i dla singla.. :DWygląd to dla mnie druga sprawa, na pierwszym miejscu jest kwestia jak tym by się jeździło...

Arecki-nie uważasz że jest taka jakaś jak nie dokączona http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

Arecki_ELW

Arecki-nie uważasz że jest taka jakaś jak nie dokączona http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

Zamysł projektantów widać, ale dla większości potencjalnych odbiorców można by jeszcze popracować nad szczegółami...Brzydal jestem to i na brzydalu mógłbym jeździć... :biggrin::P

Adrian-xj600

mnie sie osobisie podoba ze zawsze sie lubilem wyróżniać to i to moto by do mnie pasowalo;]

pecha

zawsze mi sie podobaly moto firmy Confederate - ten nie jest wyjatkiemArecki - swego czasu Pitt i Cruise jezdzili Confederatami, a ponoc nie sa oni brzydalami ;)

Arecki_ELW

zawsze mi sie podobaly moto firmy Confederate - ten nie jest wyjatkiemArecki - swego czasu Pitt i Cruise jezdzili Confederatami, a ponoc nie sa oni brzydalami ;)

To tak z przekory, bo chyba nie jestem aż taki straszny... ;)Mnie osobiście też się podoba to co jest inne niż widziane na codzień...

JAKUBKO

ja prawie 2.2 silnik i 130kmgupota ale orginalny ale pomysłświetny :riding:

jaquzie

not my style. wygląda jak by go złożyli z losowo dobranych części znalezionych na złomie ;)

JAKUBKO

ale jaki wydech rura w oslonie i wielki komin pod motorem taka pucha ze gitara tylko chyba ogrzewa opone

Arek

A mnie się tam podoba,silnik to piękna sprawa i osobiście uwarzam że nima co chować go za plastikami a taką pojemnością musi mieć za***isty moment obrotowy czego brakuje niestety wysilonym rzędówką ze szlifierek.Jest to moto dla odwarznych indywidualistów nie bojących się wyrużniać się z tłumu.

Aidekk

Moim skromnym zdaniem byłby super jakby dołożyć standardową kanapę na 2 miejsca albo nawet na 1 ale standardowo zakryć koło. Ogólnie to na zdjęciach wcale mi się nie podoba.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować