Jump to content

Przedszkole Miejskie Nr 119 Rydla 17 Zmiana Terminu(21.05.2014)

krawat152
 Share

Recommended Posts

Witam ślicznie kolegów jako, że jestem nowy na forum.

I od razu mam gorącą prośbę w dniu 16.05.2014 zmiana terminu na 21.05.2014 (środa), godz 15:40-16:30 w Przedszkolu Miejskim nr 119 Rydla 17 (przy Straży Miejskiej) mają dzieciaczki majówkę i na pewno miały by wielką niespodziankę jakby przyjechało parę "motorków" na parę minut więc zapraszam wszystkich chętnych którzy nie mają w tym czasie nic do roboty a chcieliby się polansować.

Oczywiście to jest propozycja i zgoda organizatora majówki czyli przedszkola 119. W razie pytań proszę o kontakt ze mną 606991413. Oczywiście jest to totalny spontan i nie ma organizatora od razu dodam żeby nie było nieporozumień chodzi bardziej o pokazanie motocykli niż o ostrą jazdę.

http://www.pm119lodz.wikom.pl/strona1.htm

Pozdrawiam i zapraszam

Edited by krawat152 (see edit history)

piotreklodz

Mozliwe ze ten piknik bedzie odwolany wlasnie z powodu pogody, wiec kto sie wybiera niech sledzi ten watek do konca zeby nie pojechal na prozno.

No faktycznie prawdopodobnie nastąpi zmiana terminu ale jak tylko bedę wiedział podam nowy termin.

piotreklodz

Gdyby ktoś się wybierał to przełożone na przyszłą środę tzn 21.05 - jednak z pogodą nie wygramy.

Czyli jednak zdążę umyć mojego "brudasa"...

Edited by piotreklodz (see edit history)

Witam wszystkich.

Jeśli uda mi się zerwać z pracy jakieś pół godziny wcześniej to chętnie podjadę, tym bardziej, że mam rzut beretem z roboty ;)

wszystkich chętnych którzy nie mają w tym czasie nic do roboty a chcieliby się polansować.

Ten wpis mnie rozbawił do łez polansować dalej nie będę komentował

piotreklodz

Może i kogoś to rozbawi do łez, ale nikt nikogo nie zmusza, a śmiech to zdrowie.

Dla każdego kto się skusi podjechać jutro do dzieciaków na 16 przygotowano dyplomiki z podziękowaniami od przedszkola, który to można sobie np. powiesić w garażu, albo gdzie tam kto woli :smile:

Spotkanie o 16 na parkingu przy garażach naprzeciwko przedszkola - po to aby wjechać wspólnie i nie rozpraszać dzieciaków podczas jakiegoś tam przedstawienia.

Jeśli są chętni, to proszę potwierdźcie mi to na pw.

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim przybyłym w imieniu Przedszkola 119 jak i swoim, dzieciaki miały zapewne dużą frajdę.