Jump to content

Justyna92

Justyna92
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Nazywam się Justyna i mam 22 lata. Mieszkam, uczę się i pracuje w Łodzi. Swoją przygodę z motocyklami zaczęłam nie dawno bo zaledwie rok temu. Miłość do motocykli zaszczepił mi mój chłopak  :smile: . Za dwa lata zacznę przymierzać się do prawka  :riding: .

Życzę wszystkim szerokości   :smile:

Pozdrawiam,

Justyna  :smile:

Dokładnie, właśnie chciałam to napisać :smile: Teraz weszło prawko od 24 roku życia, więc brakuje mi jeszcze 2 latka :smile:

Dokładnie, właśnie chciałam to napisać :smile: Teraz weszło prawko od 24 roku życia, więc brakuje mi jeszcze 2 latka :smile:

No tak bo przecież na mniejszych wstyd jeździć.

Buahahaha czekać dwa lata by wsiąść na 600cc nadal nie potrafiąc jeździć to rzeczywiście jest bardzo rozsądny plan ehhh.

Miłość do motocykli zaszczepił mi mój chłopak

A on jest u nas na forum ??

Buahahaha czekać dwa lata by wsiąść na 600cc nadal nie potrafiąc jeździć to rzeczywiście jest bardzo rozsądny plan ehhh.

Skąd wiesz, że nie potrafi jeździć?

Też by mi się nie chciało czekać, ale są tacy, że wszystko albo nic... Trzeba to uszanować i już :smile:

No tak bo przecież na mniejszych wstyd jeździć.

A on jest u nas na forum ??

Tak oczywiście :smile:

Skąd wiesz, że nie potrafi jeździć?

Też by mi się nie chciało czekać, ale są tacy, że wszystko albo nic... Trzeba to uszanować i już :smile:

Nie jest to żaden wstyd jeździć na mniejszych. Natomiast z tego co wiem jak zrobię na mniejsze to i tak później muszę robić prawko na 600. A po co mam robić 2 razy prawo jazdy i przechodzić to samo skoro mogę za 1 razem ?? :smile: Ponadto motocyklami nie tylko jeździ mój chłopak ale też jeździł mój tata, wujowie i sąsiad :smile: A nauczył mnie jeździć kolega więc spoko :smile: Ponadto nikt nie mówi, że będę od razu szalała. Swój rozum jeszcze mam, ale dziękuję za troskę :smile:

Edited by Justyna92 (see edit history)

Witaj :smile:
naprawdę wolisz czekać dwa lata, zamiast już dziś być niezależną  ?
pozostaje wierności życzyć ;)