Skocz do zawartości

Parking Na Dąbrowie


Gleba

Rekomendowane odpowiedzi

Na zime czy na stale ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są parkingi na Gojawiczyńskiej (po stronie biedronki tuż obok niej) sam korzystam z jednego. Przejedź się i popatrz jak odnajdę namiary telefoniczne to podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Gojawiczyńskiej jest taki kontener,w którym można stawiać cena to 40 zł za miesiąc,ale tuptać taki kawał  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej tuptać kawał niż zostawiać pod blokiem :unsure:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do tematu,tylko że w okolicach Ronda Broniewskiego na sezon.

na odyńca jest parking z wiatami za 50, też tam trzymam, narazie  pod plandeka ale maję być jakieś miejsca pod wiatą za 50

Edytowane przez jarek ząbek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powracam do tematu parkingu strzeżonego na dąbrowie. Byłem w dwóch miejscach, w jednym gostek mi powiedział 65zl + 100zl kaukcji - ten parking jest zaznaczony na poniższej mapie (przy szkole). Niestety parkowanie pod chmurką co nie bardzo mi się uśmiecha. Wiem że są też parkingi przy shellu z wiatami - z tym że jak byłem po 18 to 'ciec' powiedzial że on nic nie wie, nie wie co i jak, gdzie kiedy po co za ile (wku**wił mnie mocno btw) - powiedział żebym poszedł do jakiegoś biura czynnego  8-15  - a niestety w tym czasie pracuje. Nie wie ktoś może jak to wygląda z tym parkingiem. Widziałem że jakies moto tam stoją. 

 

A może polecacie jakieś inne parkingi na dąbrowie. zależy mi na wiacie, a żeby moja ślicznotka pod chmurką nie stała ;)

 

https://www.google.pl/maps/search/parking+%C5%82%C3%B3d%C5%BA/@51.7337827,19.5078331,17z/data=!4m5!2m4!3m3!1sparking!2sLodz!3s0x471bcb24754556af:0xcb7cae639b21dbac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz w tej okolicy to jak wyżej najlepszym rozwiązaniem jest parking koło biedronki (na Gojawiczyńskiej) w kontenerze stoi tam parę motongów,a cena to 40 zł/msc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powracam do tematu parkingu strzeżonego na dąbrowie. Byłem w dwóch miejscach, w jednym gostek mi powiedział 65zl + 100zl kaukcji - ten parking jest zaznaczony na poniższej mapie (przy szkole). Niestety parkowanie pod chmurką co nie bardzo mi się uśmiecha. Wiem że są też parkingi przy shellu z wiatami - z tym że jak byłem po 18 to 'ciec' powiedzial że on nic nie wie, nie wie co i jak, gdzie kiedy po co za ile (wku**wił mnie mocno btw) - powiedział żebym poszedł do jakiegoś biura czynnego  8-15  - a niestety w tym czasie pracuje. Nie wie ktoś może jak to wygląda z tym parkingiem. Widziałem że jakies moto tam stoją. 

 

A może polecacie jakieś inne parkingi na dąbrowie. zależy mi na wiacie, a żeby moja ślicznotka pod chmurką nie stała ;)

 

https://www.google.pl/maps/search/parking+%C5%82%C3%B3d%C5%BA/@51.7337827,19.5078331,17z/data=!4m5!2m4!3m3!1sparking!2sLodz!3s0x471bcb24754556af:0xcb7cae639b21dbac

 

w razie czego mogę podbić tam jutro i wypytać... też szukam czegoś w tych rejonach i nie pod chmurką... to w razie podzielenia wiaty na dwa motongi byłoby w miarę przystępnie cenowo...

 

P.S. A ten kontener na motocykle to konkretny adres jakiś ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro z rańca tam podejdę, na google maps widzę że tam jest kilka tych parkingów strzeżonych za biedronką, może coś znajdę ;) mam taką nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. A ten kontener na motocykle to konkretny adres jakiś ma?

 

Gojawiczyńskiej 16,na zdjęciu z google map jest jakiś ogrodniczy,ale aktualnie jest tam parking.

https://www.google.pl/maps/@51.729669,19.503287,3a,75y,126.47h,79.9t/data=!3m4!1e1!3m2!1sXs2h209Wpb5c1Yf7hCkm1w!2e0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam się jednak na propozycje od lew13 i jak na razie jestem zadowolona-moto schowane + naprawde dobra cena więc..jedyne co jest kiepskie to ten piach/żwir na parkingu no ale nie narzekam! Polecam ten parking-właściciel jest taki do dogadania się :smile:..nie jak te buce na poprzednim co myśleli że służą w imie Boga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, pytałem o miejsce w kontenerze obok biedronki, i miejsce zarezerwowałem :smile: nie wiem czy nie ostatnie bo stróż musiał dzwonić do właściciela czy da radę ;) Cena - 45 zł, od kwietnia do listopada bodajże. W okresie zimowym jest 40 zł.

 

Dzięki wszystkim za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...