Skocz do zawartości

Serwis Telefonów Komórkowych


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów zajmuje się serwisem GSM lub mógłby polecić?

Niestety mój telefon wymaga odwiedzin w takiej klinice po kąpieli w Pilicy.
Prawdopodobnie uszkodziło się gniazdo USB oraz jest problem z transmisją danych.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
K.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiczna Malina

Polecam 

 

http://art.media.pl/

 

Również polecam, idź, pytaj o Kamila Hirsha i powołaj się na Kamilę Wasielczak :-) powiedz, że Cę przysłałam

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do RoFag mam mieszane uczucia, praca sama w sobie zrobiona dobrze aleee...
Dałem telefon z zapytaniem czy mogą sprawdzić (bez uiszczenia opłaty - na co przystali) czego winą jest brak ładowania - domniemałem uszkodzone USB. Kiedy upewniłem się co jest popsute, Pan "serwisant" powiedział, że oni już zaczęli naprawę i teraz nie mogę się "wycofać" chyba, że zapłacę karę. W mojej opinii zachowanie troszkę nie Fair ale człowiek uczy się na błędach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam, idź, pytaj o Kamila Hirsha i powołaj się na Kamilę Wasielczak :-) powiedz, że Cę przysłałam

No kurde teraz? :smile: Już po naprawie. Skorzystałem z usług ArtMedia. Czy zapłaciłem drogo czy nie drogo to nie wiem bo nie mam rozeznania. To pierwszy telefon, który odmówił mi posłuszeństwa i musiałem się udać do kliniki.

Pani z obsługi nie bardzo chciała zdradzić co dokładnie zostało zrobione prócz tego że wymienili jakiś podzespoły na płycie głównej :unsure: a na moją prośbę aby na gwarancji wypisała dokładnie jakie części zostały wymienione odpowiedziała, że serwisanci nie dali jej specyfikacji. Skasowali 150zł i dali gwarancje na 3mc.

Nie mam doświadczenia z takimi usługami wiec może to jest standard.

W każdym bądź razie telefon działa.

 

Rofag - też na hasło JaRoD są zniżki

Mam nadzieje, że już nie będę musiał korzystać ale jak zajdzie taka potrzeba to tym razem pójdę do konkurencji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znacie jakiś zaufany serwis telefonów gdzie nie naciągają i naprawiają, a nie psują?

Może ktoś z was się takimi rzeczami zajmuje, albo kogoś zna?

Najlepiej Widzew, Chojny, Dąbrowa ale nie nie jest to warunek konieczny.

 

Gdzieś się chyba taki wątek przewijał, ale nie mogę znaleźć, jak coś to moderatorze szanowny podepnij...

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...