Jump to content

Mój Pierwszy Motocykl - Kawasaki Zr7S 2002

tserwicki
 Share

Recommended Posts

tserwicki

Witam wszystkich

Po długich poszukiwaniach udało się. Trzeba było jechać aż do Warszawy ale było warto. Kawasaki jest moim pierwszym motocyklem i mam nadzieje dostarczy mi wiele pozytywnych wrażeń. Dziś wybrałem się na pierwszą przejażdżkę po mieście i było super. Nie ma co się rozpisywać, oto on:

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

powyżej magiczny kluczyk do garażu ;-)

8.JPG

Po przeczytaniu postu http://motocykle-lodz.pl/topic/36-gdzie-się-serwisujecie/ i głównie dzięki komentarzom użytkownika jaquzie, zdecydowałem się oddać maszynę do  stunt-ex, serwisu w Alexandrowie. Na początek wymiana: oleju + filtr, płynu hamulcowego i wszystkich świec oraz czyszczenie: gaźnika i prowadnic szczotek rozrusznika (chyba nie obędzie się bez wymiany :-(

W sumie wszystko, teraz już tylko jeździć. Jak pogoda dopiszę to pojawię się w czwartek pod Mig-iem.

Pozdrawiam   

P.S.

Chciałbym podziękować Suchy-wolk i elfeti za  pomoc w ocenie ogłoszeń. Stawiam browca ;-)

Oki moto fajne ale ten w ch.. wielki klucz do kompletu to chyba od średniowiecznego zamku :P

Proponowałbym go zdjąć. 

Miłego latania i uważaj na siebie 

Gratulacje i bezawaryjnej jazdy życzę, Kawa to Kawa ;)

Oki moto fajne ale ten w ch.. wielki klucz do kompletu to chyba od średniowiecznego zamku :P

Proponowałbym go zdjąć. 

Miłego latania i uważaj na siebie 

ten klucz to do baku jest  :P

a tak serio fajna maszyna i miłego śmigania i bezawaryjności 

Sądzę po zdjęciach że było warto jechać do Wawy tym bardziej że jeśli chodzi o poszukiwania dobrego moto to w cale nie jest daleko ;).

Gratuluję i miłego latania życzę

Jak będziesz odbierał z stunt-ex zerknij czy wszystko ci dokręcili bo koledze Konrad-Michał zapomnieli np dokręcić tylnej zębatki miał chłopak szczęście że w czasie jazdy nie puściło wszystko Edited by Suchy-wolk (see edit history)

I odepnij ten klucz od zakrysti bo rozwalisz stacyjkę i porysujesz moto

tserwicki

Jak będziesz odbierał z stunt-ex zerknij czy wszystko ci dokręcili bo koledze Konrad-Michał zapomnieli np dokręcić tylnej zębatki miał chłopak szczęście że w czasie jazdy nie puściło wszystko

Dzięki za info, no to mnie pocieszyłeś ;-)

Co do klucza to wiem że specyficzny, co do baku to pewnie dało by nim pomiar paliwa robić :-) ale tak na serio klucz się skasuje ale trzeba jakiś ładny breloczek znaleźć.

Motocykl lśni, aż miło zawiesić oko :smile:. Życzę tysięcy bezawaryjnych kilometrów.

Naprawdę ładniutka ,na zaiezdni nieraz stoi taka tylko bez owiewki naiked