Jump to content

Gdzie Kupujecie Częsci

preker84
 Share

Recommended Posts

Brakuje mi tutaj takiego tematu. Proszę pisać gdzie(oczywiście Łódź i okolice) kupujecie części do Waszych sprzętów, typu uszczelniacze, łożyska,oleje,napędy itd.ode mnie 2 takie punkty:Dealer Kawasaki Moto Moto 95-100 Zgierz, ul. Łódzka 85tel: 42/717-13-13zamawiałem u nich części do Yamahy(obsługa bardzo miła ale niestety długo i drogo)MM RIDER Agata StollAl. Włókniarzy 3891-348 Łódź

Jak potrzeba łożysk, simmeringów, uszczelek to polecam sklep uszczelka na włókienniczej.

I polecam bardzo sklep;

Motor-Wings na Wólczańskiej 143

http://www.motorwings.pl/

dobre ceny i nawet jeżeli nie ma czegoś na stanie to w przeciągu 1-2 dni może to załatwić.

No i ja polecam Motor-WingsChłopaki sympatyczni kompetentni i pomocni. Traktują każdego klienta indywidualnie.Ja zawsze u nich robię zakupy. Mają różne marki ale specjalizują się w HELDzie...Jedyną wadą jest to że ich strona nie do końca jest aktualna, no ale to taki pikuś - Pan Pikuś :decayed:

Jeśli chodzi o Motor-Wings to fakt doradzą dobrze, jakiś czas temu na którymś moto-bazarze kupowałem u nich przeciwdeszczówkę, doradzili super, kupiłem oczojebnego helda comic... :biggrin:

Hej zajefajny jest ten deszczownik http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gifTeż chcę sobie kupić taką super kaczuchę :riding:

Sailor nie wiem na 100% ale podobno mieli zakończyć produkcję kaczuszki, więc jeśli skrzydła mają w ofercie jeszcze to nie czekaj...

Ja olej kupowałem obok manu róg Drewnowskiej i Karskiego, do chińskiego skutera więc nie muszę szaleć, zawsze leję Motula 10W40 4T

a czy ktoś kupował olej w tej hurtowni a Łodzi na POW

Ja olej kupowałem obok manu róg Drewnowskiej i Karskiego, do chińskiego skutera więc nie muszę szaleć, zawsze leję Motula 10W40 4T

ale którego Motula 5100 10W40

• 2 months later...

dziś kupiłem świece do mojej kawy , filtr oleju , filtr powietrza olej motul 10w40 4l plus filterek paliwa i zapłaciłem za wszystko 180 złociszy . Dostałem jeszcze na dobry początek za darmoszkę brelok do kluczy i smycz . A wszystko to w nowo otwierającym się sklepie na przędzalnianej 98 jak ktoś chce podam na priv tel. Jeśli ktoś powie że jest z polecenia od adama od gpz-ety obiecał że naliczy dobry rabacik .

• 1 month later...

Ciekawi mnie gdzie zaopatrujecje się w taki części jak filtry, klocki, linki, oleje i inne plyny do swoich motocykli? Który sklep/serwis możecie polecić? Podajcie jakiś namiar. Dzięki! :smile: