Jump to content

Rado


Rado
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich. Na imię mam Marcin, jeżdżę pomalutku mocno modyfikowanym DragStarem. Mieszkam na Bałutach, na co dzień zajmuję się grafiką 3d... i to chyba wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Póki co chyba nic ciekawego do oglądania. Ręcznie robione siodło, przesunięte podnóżki, nowe okablowanie, 10 cm customowe raisery kierownicy. Ładny będzie dopiero jak blacharka się skończy- w tej chwili poszedł do warsztatu, wyjdzie pewnie w styczniu, wtedy chromowanie i polerka aluminium.

 

 

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wszystkie powitania.

 

Golden- siodło kupione w LaRosa Design (https://www.larosadesign.us/). Gdybyś kupował- rada: nie zamawiaj sztywnych amortyzatorów ze sztycami. Ja zrobiłem ten błąd i prawie 80$ poszło do kosza. Patelnia jest z kwasówki i jak amortyzator pod siodłem jest za sztywny, to ona się gnie. Jak kupujesz siodło, to w zestawie są klasyczne "nożyce" i one maja odpowiednią twardość. Jeśli Ci się nie podobają (tak jak mi nie leżały) to najlepsze wyjście to założenie "baryłek"- na allegro można kupić tanie, ja za moje dałem coś koło 50 złotych- efekt jak widać.

 

Emil- jak tylko będę miał więcej fotek motocykla to oczywiście wkleję. Wymysliłem sobie drifterowe błotniki (takie jakie miały stare indiany) i dlatego teraz blacharz się nad nim znęca a ja tylko chodzę po kierownicy pogłaskać. Forum znalazłem szukając info o sprawach które się działy pomiędzy niektórymi MC, obecnymi w naszym mieście, a że grzech byłoby nie dołączyć do kolegów (w sezonie zawsze może znaleźć się ktoś do latania)- voila, jestem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...