Jump to content

Rado

Rado
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich. Na imię mam Marcin, jeżdżę pomalutku mocno modyfikowanym DragStarem. Mieszkam na Bałutach, na co dzień zajmuję się grafiką 3d... i to chyba wszystko.

Póki co chyba nic ciekawego do oglądania. Ręcznie robione siodło, przesunięte podnóżki, nowe okablowanie, 10 cm customowe raisery kierownicy. Ładny będzie dopiero jak blacharka się skończy- w tej chwili poszedł do warsztatu, wyjdzie pewnie w styczniu, wtedy chromowanie i polerka aluminium.

Dołączona grafika

Dziękuję za wszystkie powitania.

Golden- siodło kupione w LaRosa Design (https://www.larosadesign.us/). Gdybyś kupował- rada: nie zamawiaj sztywnych amortyzatorów ze sztycami. Ja zrobiłem ten błąd i prawie 80$ poszło do kosza. Patelnia jest z kwasówki i jak amortyzator pod siodłem jest za sztywny, to ona się gnie. Jak kupujesz siodło, to w zestawie są klasyczne "nożyce" i one maja odpowiednią twardość. Jeśli Ci się nie podobają (tak jak mi nie leżały) to najlepsze wyjście to założenie "baryłek"- na allegro można kupić tanie, ja za moje dałem coś koło 50 złotych- efekt jak widać.

Emil- jak tylko będę miał więcej fotek motocykla to oczywiście wkleję. Wymysliłem sobie drifterowe błotniki (takie jakie miały stare indiany) i dlatego teraz blacharz się nad nim znęca a ja tylko chodzę po kierownicy pogłaskać. Forum znalazłem szukając info o sprawach które się działy pomiędzy niektórymi MC, obecnymi w naszym mieście, a że grzech byłoby nie dołączyć do kolegów (w sezonie zawsze może znaleźć się ktoś do latania)- voila, jestem.