Skocz do zawartości

Stop Masie Krytycznej!


Aidekk

Stop Masie krytycznej  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy już wysłałeś podpisany wniosek sprzeciwu przeciwko masie?

    • Tak
      20
    • Nie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem sobie na lodz.gazeta.pl list pana Makowskiego z fenomenu i poraża mnie jego nieznajomość przepisów i typowe podejście wszechwiedzącego. Dowiedziałem się z listu, że przed zmianami na Żeromskiego był pas ruchu o szerokości 5m. Zawsze myślałem, że minimum 2 pasy nieoznaczone- ale ja sie nie znam, jestem tylko motocyklistą z czasową niezdolnością do jazdy.

PS. Słyszał ktoś o promocjach na VFR1200X DCT?

PS2. Fenomen rząda i oczekuje- mają tupet skurczysławy.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pana Makowskiego z fenomenu

A to nie jest czasem ta łysiejąca c*pa z ostającymi uszami w czarnych oprawkach na filmiku tvn ???

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... cała ta promocja rowerów w Łodzi która ciągnie się już od paru lat zaczyna mnie męczyć. W Londynie mają bardzo fajnie namalowane ścieżki rowerowe na drogach które nie zajmują AŻ 1,5 metra. Ale... po co brać przykład z mądrzejszych.

Edytowane przez OutToDie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jakiś ponury żart?

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami się wykluczają, dzisiaj wieczorem na Dąbrowskiego na przejściu leżał rower (policja, straż itp.), zgaduję próbę przejazdu przez przejście

 

może ktoś zaprojektuje jakąś fajna zawieszke pod siodełko rowerowe: "nie jeżdżę w masie kretynów" , chętnie bym się zaopatrzył, bo bycie rowerzystą staję sie w Łodzi niebezpieczne :smile:

Lepiej na bitumice niż w botanice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś znalazł gdzieś taką zawieszkę / naklejkę to daj znać, przyda się też na mój rower ;)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek wieczorem w TV4 "Stop Drogówka" kolejny raz pokazywali Łódź. Tym razem głównie rowerzystów. Najbardziej absurdalny fragment odcinka? Rowerzysta sam z siebie przywalił dynią w słup od latarni. Oczywiście bez kasku. Jak? Wzrok miał skierowany na koło, bo sobie kaptur zakładał, a latarnia bezczelnie wtargnęła mu pod koła. Inna sprawa, że projektanci też się nie popisali, bo ta latarnia stoi wbetonowana centralnie po środku ścieżki. Przypomina się cytat z "Wielkiej Wsypy" (1992) Łomnickiego: "Debil na dole, debil na górze" ;)

Edytowane przez Logan (wyświetl historię edycji)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rowerowy_szanta.jpg

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Bulba na stronie konsultacji społecznych w Łodzi pojawił się projekt Likwidacja masy krytycznej! Brzmi kusząco, ale nie dajcie się nabrać! To jest przeznaczenie 200 mln zł (zamiast planowanych 15 mln na ścieżki i infrastrukturę rowerową. Nie głosujemy!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto by zglosic projekt likwidacja Baranskiego pewnie za 4000 dalo by sie zrobic przy pomocy zielonych ludzikow ;) taniocha

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden pedałowicz z masy krytycznej (celowo nie piszę rowerzysta, bo to dla niektórych rowerzystów byłaby obraza) jedzie środkiem drogi i niejako wymusza na kierowcy auta wyprzedzanie. Całą akcję nagrywa i jak typowy polski konfident śle na policję licząc, że ta ukaże "pirata". Zostaje słusznie ukarany 100 zł mandatem za to, że nie jedzie możliwie blisko prawej krawędzi tylko środkiem jak święta krowa. Delikwent święcie przekonany, że pozjadał wszystkie rozumy nie przyjmuje mandatu. Teraz grozi mu do 5000 zł grzywny sądowej to zaczyna płakać i pisze do TVN'u.

 

Zobaczcie jakim tonem TVN komentuje. Czy na prawdę kierowca jest winny? Fakt, wyprzedzał na podwójnej ciągłej ale czy nie został do tego sprowokowany? Rowerzysta jechał wolno środkiem pasa i uniemożliwiał mu jazdę. Obstawy policji nie widzę, więc nie była to zorganizowana kolumna pojazdów. Co sądzicie?

 

http://www.tvn24.pl/pomorze,42/gdansk-rowerzysta-nagral-pirata-drogowego-stanal-przed-sadem,495964.html

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyżej sr*ją niż d*py mają

 

sami przepisów nie przestrzegają, a potem z płaczem lecą na policję. zachowałbym się tak samo jak kierowca samochodu, choć może z mniejszą prędkością (bo nigdy nie wiadomo co taki pedalarz odpie....rdzieli i czy mi pod koła nie wjedzie)  :P

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pedalarz to Polak? bo jakieś trudności z porozumiewaniem się w języku polski ma...  :whistling:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zobaczymy jak przyjdzie zima i mróz chwyci czy będzie im się chciało d*py ruszyć na tą całą masę? Skoro są takimi ideowcami to pogoda im nie straszno powinna być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to totalna głupota po prostu mu Ciśnienie podnieśli i się biedy kierowca zdenerwował.
Podwójna ciągła - jestem na 100% przekonany, że KAŻDY wyprzedzi rowerzystę, traktorzystę, taczkowego, "kopaczkowego" etc zamiast jechać za nim 1km tym bardziej jeśli jest droga wolna.
Jestem za przesyłaniem filmów na których widać, ewidentne złamanie przepisów ale takie, które zagraża życiu innych użytkowników.
W tym przypadku nie byłbym tak nadgorliwy ... chyba, że wcześniej coś na odwijali jedni i drudzy a podzielenie się tym filmem z policją miało być udowodnieniem, że rowerzyści zawsze mają racje.
Jak to mówi stare chińskie przysłowie nadgorliwość jest gorsza od "faszyzmu" ... 
Przykład Pabianic po co dyskutować z debilami lepiej zachowywać się tak aby nikt nam nie zagrażał i abyśmy zawsze dojechali na miejsce.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, słyszeliście jak się skończyła w Pabianicach dyskusja z rowerzystą?

Gościu w puszce zawrócił na ciągłej, rowerzysta mu zwrócił uwagę, a kumple kierowcy wepchnęli go pod autobus...

przeczytajcie artykuł...

 

http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/kryminalne/wiadomo-dlaczego-zginal-piotr-k.html

 

Masakra...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...